Patronat: Chrześcijańskie Granie – konkurs muzyczny!

Plakat_Przeglad_Chrz_Gr_2015

 

Katolickie Centrum Kultury Dobre Miejsce zaprasza na kolejną edycję Przeglądu Chrześcijańskie Granie 2015 -ogólnopolskiego przeglądu muzyki chrześcijańskiej. Już dzisiaj na konkurs mogą się zgłaszać dzieci i dorośli. Do udziału w wydarzeniu są zaproszone wspólnoty, domy kultury, parafie, przedszkola, szkoły, rodziny szczególnie z Mazowsza, ale i z całej Polski. – mówi Marcin Królak z Dobrego Miejsca. Przegląd Chrześcijańskie Granie odbędzie się 11 kwietnia w Dobrym Miejscu przy ul. Dewajtis 3 w Warszawie.

 

Najlepszym wykonawcom Jury przyzna nagrody i wyróżnienia, które zostaną wręczone podczas koncertu „DEBIUTY” 2015, który będzie miał miejsce dzień po przeglądzie, w niedzielę 12 kwietnia. Przegląd Chrześcijańskie Granie będzie oceniało profesjonalne jury, wśród niech będzie ks. prof. Andrzej Filaber. Konkurs poprowadzi Łukasz Sośniak, dziennikarz muzyczny.

 

Przesłuchania konkursowe odbędą się w godzinach:10:00-16:00. Zgłoszenia listem tradycyjnym, mejlem lub faxem do biura organizacyjnego prosimy przesyłać do 22 marca 2015r. Regulamin oraz karta zgłoszenia do pobrania na www.dobremiejsce.org

 

Biuro organizacyjne Przeglądu:
Katolickie Centrum Kultury DOBRE MIEJSCE
ul. Dewajtis 3, 01-815 Warszawa
tel.: 22 561 01 22 i 23, fax: 22 839 16 45; 512 011 482
Do zgłoszenia prosimy dołączyć potwierdzenie opłaty wpisowej
w wysokości 75zł (cały zespół); e-mail: kultura@dobremiejsce.org

 

Patronat honorowy
Kardynał Kazimierz Nycz – Metropolita Warszawski
Arcybiskup Henryk Hoser – Biskup Diecezji Warszawsko -Praskiej
Biskup Grzegorz Ryś – Przewodniczący Zespołu ds. Nowej Ewangelizacji

 

Patronat medialny:
Rdn Małopolska, Rdn Nowy Sącz, Radio Warszawa, Chrześcijańskie Granie, Gospelbox, Lista z Mocą, Droga, profeto.pl, opoka.org.pl, Muzyczne Dary, Dobre Media Tv, KMDM.pl, koncerTY.chrzescijanskiegranie.pl, DEON.pl, Gość Niedzielny, Męskie Plutony Różańcowe, Radio Wnet.

 

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *