Wiosna 2023: Festiwale muzyczne i koncerty – Hillsong, Michael W. Smith i Festiwal Chrześcijańskie Granie

W 2023 roku polecam najciekawsze koncerty i festiwale muzyki z dobrym przesłaniem w Polsce:

Fisheclectic – KONCERT W DOBRYM MIEJSCU

16 kwietnia 2023 r. godz.: 17:00.

MIEJSCE: Dobre Miejsce, Aula im. bł. ks. J. Popiełuszki, Dobre Miejsce, ul. Dewajtis 3 wej. B

BILETY: 60 zł – dostępne on-line na Evenea KUP BILET a także stacjonarnie godzinę przed wydarzeniem (KASA BILETOWA w Informacji w wejściu B).

O ZESPOLE:

Po latach zdobywania muzycznych doświadczeń oraz współpracy z innymi zespołami, małżeństwo dwojga muzyków: Joanny Kupczyńskiej – wokalistki i autorki piosenek oraz Łukasza Kupczyńskiego – poety, rysownika, kompozytora i multiinstrumentalisty, zdecydowało się stworzyć własny autorski projekt. Była to miłosna opowieść muzyczna, inspirowana Pieśnią nad Pieśniami. Płyta pt. „Wejdź” wydana w 2012 roku, z utworami takimi jak “Pieczęć”, “Popatrz na mnie”, czy “Ukochana”, zdobyła serca słuchaczy. Oddziałuje ona na odbiorców swoją głębią przekazu, oryginalnymi wokalami i niepowtarzalnym stylem muzycznym. Jest to styl z pogranicza dream indie pop i akustycznego folk.

Michael W. Smith – KONCERT NA ARENA GLIWICE

16 kwietnia 2023 r. godz.: 19:00.

MIEJSCE: ARENA GLIWICE

BILETY:KONCERTY i WYDARZENIA – KONCERTY i WYDARZENIA (1on.pl)

O WYKONAWCY:

Michael W. Smith jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych i wpływowych artystów współczesnej muzyki CCM. Ma na swoim koncie niezliczoną ilość nagród. Jest również autorem książkowych bestsellerów i aktorem. W trakcie swojej kariery nagrał 32 hity nr. 1, czternaście złotych albumów i pięć platynowych. Przeboje takie jak: „Place in the World”, „Here I Am to Worship”, „Friends”, „Awesome God” , „Great is the Lord”, “WayMaker”, czy “Surrounded” i wiele, wiele innych na zawsze zagościły w sercach milionów ludzi.

XII Festiwal Chrześcijańskie Granie – FESTIWAL W DOBRYM MIEJSCU

23 kwietnia 2023 r. godz.: 16:00.

MIEJSCE: Dobre Miejsce, Aula im. bł. ks. J. Popiełuszki, Dobre Miejsce, ul. Dewajtis 3 wej. B

TRANSMISJA: WWW.FABRYKAKONCERTOW.COM.PL

BILETY: Bilety: 49/59 zł – Bilety w kupisz TUTAJ

Wydarzenie na fb: XII Festiwal Chrześcijańskie Granie 2023 | Facebook

O FESTIWALU:

Festiwal Chrześcijańskie Granie jest organizowany od 2011 roku. Wydarzenie ma zawsze miejsce w Warszawie, m. in. na scenie Areny Ursynów, w Parku Sowińskiego czy w Katolickim Centrum Kultury DOBRE MIEJSCE. Do tej pory, podczas Chrześcijańskiego Grania, zaprezentowało się kilkudziesięciu artystów z całego kraju. Wśród nich byli debiutanci: Muode Koty, Soudarion, StronaB, Albo i Nie, ale także gwiazdy muzyki z dobrym przesłaniem: Gospel RainAntonina KrzysztońArkadio czy ks. Jakub Bartczak. Artyści występujący na festiwalu prezentują różne gatunki muzyczne od popu, rocka poprzez hip-hop po poezję śpiewaną.

Gwiazdami tegorocznej edycji będą: Sezon na Czereśnie (Debiut 2022) oraz BeU (Non Stop CCM). Na scenie Dobrego Miejsca, na warszawskich Bielanach, zobaczymy również 5 najlepszych wykonawców, którzy zmierzą się o miano Debiutu 2023.

Hillsong United – KONCERT NA ARENA GLIWICE

9 czerwca 2023 r. godz.: 19:00.

MIEJSCE: ARENA GLIWICE

BILETY:KONCERTY i WYDARZENIA – KONCERTY i WYDARZENIA (1on.pl)

“To pierwsza i jedyna okazja, żeby usłyszeć tę legendarną formację w naszym kraju. Ich utwory znają i śpiewają miliony fanów różnych wyznań na całym Globie, odnajdując w nich radość i nadzieję:. – czytamy na stronie 1on.pl

Tags:

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *