Jesień 2017: Niecodziennik już w parafiach

Niecodziennik
Niecodziennik – gazeta dla katolików

 Drugi numer Niecodziennika wydany w tym roku właśnie jest już w parafiach w Warszawie i okolicach. W numerze wydanym z okazji Dnia Papieskiego możemy przeczytać wywiad z abp Henrykiem Hoserem, o inicjatywie „Zatrzymaj Aborcję”, dziele pomocy AD GENTES, recenzję filmu Dwie Korony czy festiwalu Chrześcijańskie Granie 2017 – „Chrześcijańskie Granie w Warszawie – festiwal premier i debiutów”. Nakład numeru to 50.000 egzemplarzy. 

 

Jesień 2017 „Niecodziennik” jest to bezpłatna gazeta wydawana z okazji ważnych wydarzeń w życiu Kościoła Katolickiego. Dotychczas zostało wydanych jedenaście numerów gazety, w nakładzie 50.000 – 100.000 egzemplarzy. W gazecie ukazały się wywiady i wypowiedzi m.in. Krzysztofa Ziemca, Przemysława Babiarza, Jacka Moskwy, Piotra Rubika, Kamila Stocha, Marka Citko, Radosława Pazury, Adama Woronowicza, Tomasza Zubilewicza, Roberta Friedricha, Michała Lorenca, Dariusza Malejonka, Moniki Kuszyńskiej, Jaśka Meli, Zofii Noceti-Klepackiej, Macieja Iwańskiego, kard. Kazimierza Nycza, o. Leona Knabita.

 

Formuła gazety jest dostosowana do naszych odbiorców – osób zarówno wierzących jak i poszukujących oraz wątpiących. Dlatego staramy się unikać poważnej formy, trudnego, teologicznego języka. Głębokie treści przemycamy w atrakcyjnym „opakowaniu” – dbamy o wygląd pisma, dobierane słownictwo, zapraszamy do wypowiadania się na tematy wiary znane i powszechnie lubiane osoby. – czytamy na stronie Niecodziennika.

JESIEŃ 2017 – SZUKAJ NIECODZIENNIKA W PARAFIACH !!!

 

Dwie Korony 2017 – recenzja filmu Michała Kondrata (13 października)

 

 

Za: http://gazetaniecodziennik.pl

 

JUŻ 26 LISTOPADA W ARENA URSYNÓW ODBĘDZIE SIĘ 7.EDYCJA FESTIWALU CHRZEŚCIJAŃSKIE GRANIE.

FESTIWAL CHRZEŚCIJAŃSKIE GRANIE 2017 – PROGRAM:

*EUCHARYSTIA
*DEBIUTY – MŁODE ZESPOŁY OSTATNICH LAT – MUODE KOTY, PLAY&PRAY, TOMASZ JASIŃSKI MUSIC.
*KONKURS PREMIERY – ARKADIO, STRONAB I BEU. PUBLICZNOŚĆ POPRZEZ GŁOSOWANIE SMS WYBIERZE PREMIERĘ ROKU 2017
*UWIELBIENIE Z GOSPEL RAIN
*STREFA DZIECKA, POWOŁANIOWA I DLA SINGLI

 

Bilety już dzisiaj można zakupić na www.festiwal.chrzescijanskiegranie.pl i w wybranych punktach (m.in. księgarnia na Miodowej). Osoby, które chcą pomóc w dystrybucji biletów zapraszamy do kontaktu: fundacja@chrzescijanskiegranie.pl

Bezpośrednio kupisz bilet na: https://www.chrzescijanscysingle.pl/wydarzenie/festiwal-chrzescijanskie-granie-2017/

W Konkursie Premier wystąpią: Arkadio, stronaB i BeU. Poza Koncertem Premiery podczas Festiwalu Chrześcijańskie Granie odbędzie się koncert zespołu GOSPEL RAIN (Złoty Krążek 2016) Na scenie zobaczymy również laureatów koncertu Debiuty (MUODE KOTY Play&Pray) oraz zwycięzcę konkursu Non Stop CCM – Tomek Jasiński Music

Informacje o festiwalu będzie można znaleźć na stronie www.festiwal.chrzescijanskiegranie.pl

 

WIĘCEJ: HTTPS://WWW.FACEBOOK.COM/EVENTS/441008996271543/
INFORMACJE O BILETACH I WYDARZENIU: HTTP://WWW.FESTIWAL.CHRZESCIJANSKIEGRANIE.PL/

 

Wspieraj Festiwal Chrześcijańskie Granie!

Już dzisiaj można wesprzeć organizację VII Festiwalu Chrześcijańskie Granie poprzez wpłaty na nasze konto: 46 1050 1012 1000 0090 3065 9909, Fundacja „Chrześcijańskie Granie”, ul.Dewajtis 3, 01-815 Warszawa (tytułem: darowizna na cele statutowe). Za wszelki dar serca dziękujemy!

Jeżeli chcesz zostać sponsorem wydarzenia, to napisz do nas! Wszelkie informacje na temat Festiwalu Chrześcijańskie Granie są udzielane poprzez maila: fundacja@chrzescijanskiegranie.pl oraz telefonicznie: tel. 513 844 481.

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *