FESTIWAL
WspierajCHRZEŚCIJAŃSKIE GRANIE FESTIWAL MUZYKI CCM 2018 WARSZAWA 25 LISTOPADA

Adwent 2017: Rekolekcje Maryjne z o. Jamesem Manjackalem

Adwent 2017 – rekolekcje maryjne na rozpoczęcie Adwentu

 

Adwent 2017: W dniach 30.11-03.12.2017 r. w Warszawie odbędą się REKOLEKCJE MARYJNE z o Jamesem Manjackalem. Myślą przewodnią Rekolekcji będą słowa z Ewangelii wg. św. Łukasza: „Błogosławiona jesteś, któraś uwierzyła, że spełnią się słowa powiedziane Ci od Pana” (Łk 1,45). Rekolekcje wprowadzą nas w okres Adwentu i zostaną zakończone Aktem Zawierzenia Niepokalanemu Sercu Maryi. Rekolekcje odbędą się w Warszawie w CENTRUM MT POLSKA przy ul. Marsa 56.

 

 

Adwent 2017 – już od 3 grudnia czytaj na kmdm.pl jak przygotować się na Jego przyjście

 

O. James Manjackal jest członkiem Zgromadzenia Misjonarzy Świętego Franciszka Salezego [MSFS]. W czasie pracy jako wykładowca w seminarium spotkał Jezusa dzięki modlitwie młodego człowieka, który wzbudził w nim siłę Ducha Świętego. Został uleczony fizycznie i duchowo i od tego momentu zapragnął głosić rekolekcje charyzmatyczne na całym świecie. Rekolekcje, które prowadzi są wydarzeniem zawsze gromadzącym rzesze ludzi chcących pogłębić swoją wiarę, uporządkować swoje życie i doświadczyć bliskiej obecności Boga przez Chrystusa i Ducha Świętego. Podczas tych niezwykłych spotkań mają miejsce liczne uzdrowienia zarówno fizyczne, jak i duchowe. Rekolekcje składają się z części modlitewnych, w tym modlitw o uzdrowienie oraz konferencji, podczas których głoszona jest nauka w oparciu o Pismo św. i zasady wypływające z nauczania Kościoła. Podczas swej posługi ten urodzony w Indiach misjonarz, odwiedził ponad 100 krajów. W 1976 roku został wysłany przez Zgromadzenie z misją ewangelizacji świata. Z jego nauczania i uzdrawiania skorzystały już tysiące ludzi. W głoszeniu Ewangelii jest otwarty, bezpośredni, ale też jasny w swych poglądach, wymagający i bezkompromisowy. W Polsce gościł kilkanaście razy za każdym razem spotykając się z rzeszami ludzi chcących słuchać nauki głoszonej z mocą, „dotknąć” żywych świadectw wiary i odnowić swoje życie. Atmosfery, jaka panuje podczas tych niezwykłych spotkań nie można doświadczyć nigdzie indziej. Ludzie modlą się o uzdrowienie z choroby, rzucenie nałogów, uzdrowienie wewnętrzne – z lęków, depresji, zniewoleń duchowych, o nawrócenie dzieci albo współmałżonka. Wielu prosi o wzmocnienie wiary. Jest też radość, śpiew i poczucie bliskości Boga. Sam o. James daleki jest od nazywania siebie uzdrowicielem. Wielokrotnie powtarza, iż to nie on uzdrawia, lecz Jezus. Nie może być bowiem wątpliwości, że moc, która przez niego przepływa, jest Duchem Jezusa, który żyje tu i teraz (świadectwa z Rekolekcji). Myślą przewodnią rekolekcji maryjnych będą słowa z Ewangelii wg św. Łukasza: „Błogosławiona jesteś, któraś uwierzyła, że spełnią się słowa powiedziane Ci od Pana”. (Łk 1, 45).

 

Szczegóły i rejestracja na stronie:
http://badzdobrejmysli.pl/rekolekcje-z-o-manjackalem

 

Czytaj ADWENT 2017 Z KMDM.PL

 

 

FESTIWAL CHRZEŚCIJAŃSKIE GRANIE – ZOBACZ

Już po raz 7. odbędzie się Festiwal CHRZEŚCIJAŃSKIE GRANIE. Miłośników muzyki z nurtu CCM czekają spore zmiany, ale najważniejsze pozostanie- będzie to koncert na Chwałę Bożą. Jest to jeden z największych festiwalu muzyki chrześcijańskiej w kraju. Impreza odbędzie się 26 listopada na warszawskiej Arenie Ursynów.

„Warszawski festiwal zdążył zakorzenić się w środowisku twórców i odbiorców muzyki z Dobrym przesłaniem, toteż organizacja kolejnej edycji nie jest zaskoczeniem. Zaskoczeniem jest natomiast fakt przeniesienia imprezy do Areny Ursynów (ul. W. Pileckiego 122), mogącej pomieścić 2 tys. osób. – Chcemy, żeby jak najwięcej rodzin i młodych ludzi miało możliwość obcowania z najlepszą muzyką chrześcijańską w Polsce – mówi Michał Guzek, prezes Fundacji Chrześcijańskie Granie, twórca i główny organizator Festiwalu- Ważne jest też i to, że muzycy będą mieli do dyspozycji naprawdę znakomite warunki- dużą scenę, profesjonalne nagłośnienie i oświetlenie” – dodaje.

Na scenie wystąpią w tym roku: Gospel Rain, Arkadio StronaB, BeU, Muode Koty, Play&Pray oraz Tomasz Jasiński Music, a zatem wykonawcy reprezentujący różne rodzaje i style muzyczne- od klasycznego gospel po chrześcijański rap, od hip-hopu po muzykę uwielbienia- Ważne jest też i to, że obok zespołów, które są na scenie od wielu lat, pojawią się także nowi wykonawcy- cieszy się Michał Guzek- tak właśnie widzę ideę festiwalu, gdzie na jednej scenie mamy przegląd tego, co aktualnie dzieje się na rynku…

 

Zobacz: www.festiwal.chrzescijanskiegranie.pl

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *