Tygodnik Powszechny jest już dostępny na smartfony i tablety.

tygodnik-mobilny

„Tygodnik Powszechny” od wczoraj ma swoją własną aplikację mobilną (dostępna wersja na Androida oraz iOS). Tegoroczne numery dostępne są w cenie 4,50 zł, a niektóre wydania specjalne i dodatki są za darmo. To pismo społeczno-kulturalne dołącza tym samym do Gościa Niedzielnego i innych tygodników dostępnych na rynku.

 

Cena za wydanie elektroniczne jest więc sporo niższa niż pojedyńcze papierowe (6,90 zł), jednak w prenumeracie numer kosztuje 4,40 zł, więc prawie tyle samo. Bez opłat można obecnie pobrać wydania świąteczne i noworoczne, a także wybrane dodatki specjalne, m.in „Cichociemni”. Wydawcy zapewniają, że w niedługim czasie aplikacja zostanie połączona z kontem w serwisie www.tygodnikpowszechny.pl

Jak już pisaliśmy w marcu 2015 roku serwis internetowy zostały wyłączony z portalu Onet, na którym dotychczas funkcjonował i przeniósł się własny adres – jednocześnie wprowadzając płatny dostęp do treści (12,90 zł za miesiąc lub bezterminowo za 50 przeczytanych artykułów).

„Tygodnik Powszechny” to pismo skierowane do osób szukających publicystyki na wysokim poziomie, niepozbawionej kontrowersji. Pismo deklaruje że jest odzwierciedleniem „katolicyzmu otwartego”. Wieloletnim redaktorem naczelnym był ks. Adam Boniecki. Teksty publikują m.in. Andrzej Stasiuk, ks. Michał Heller, Jerzy Pilch, Paweł Reszka i inni. Niedawno do grona felietonistów dołączył Szymon Hołownia.

za: mat.prasowe / press.pl

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *