TGD „Wracam do domu” – premiera płyty już w czerwcu!

TGD-Wracam- do domu Chrześcijańskie Granie

 

Na początku czerwca ukaże się nowa płyta zespołu  TGD – Wracam do domu. Zebranych 12 utworów to odpowiedzi na wiele pytań czy wątpliwości towarzyszących ludziom na różnych etapach życia. Na płycie znajdzie się przebój Złotej 10 Radia Warszawa – Nadzieja.- podaje serwis www.chrzescijanskiegranie.pl

 

W ramach trasy promującej album TGD zagra koncerty m.in. z Arkadio, ks. Jakub Bartczak, Maleo Reggae Rockers, TAU w ramach wydarzenia promującego ŚDM 2016: ARE YOU READY TO SAY YES ? Trzecia Godzina Dnia zagra w Warszawie, Zabrzu, Krakowie i Wrocławiu.

 

Trzecia Godzina Dnia już dawno wymknęło się spod etykiety „popgospelowy chór”. Każda kolejna płyta to przede wszystkim nowe motywy muzyczne, ale też nowa opowieść. Nie zmienia się ogromna dbałość o każdy dźwięk i ogólne przesłanie, jakie od 34 lat niosą. Zespół i chór jest jednym z czołowych przedstawicieli polskiej sceny muzyki chrześcijańskiej.

 

Album TGD będzie można zakupić na www.chrzescijanskiegranie.pl

 

 

 

 

Trzecia Godzina Dnia – to zespół 35 młodych wokalistów i instrumentalistów, serwujących ze sceny gigantyczny ładunek pozytywnej energii.Są wśród nich zawodowcy, na co dzień śpiewających w zespołach i teatrach muzycznych, ale i amatorzy – między innymi laureaci Szansy na Sukces i Drogi do Gwiazd. Młodość i energia, zaangażowanie i spontaniczność stały się znakiem rozpoznawczym zespołu. Z dynamicznym, pop-gospelowym repertuarem zjeździli całą Polskę, koncertowali na Expo 2000 w Hanowerze, grali trasy koncertowe w Szwecji i w Niemczech. Ich występy – czy to dla piętnastu tysięcy ludzi na Festiwalu Songs Of Songs w Toruniu, czy też w kameralnym wnętrzu krakowskiego Kościoła Mariackiego – zawsze porywają i stają się wydarzeniem wieczoru. W październiku 2001 r. TGD wystąpiło jako support Oslo Gospel Choir. TGD jest znane widzom TVP2 z koncertu wielkanocnego zarejestrowanego w 2001 r. Trzykrotna emisja koncertu zachęciła producentów, aby i w roku 2003 TGD wystąpiło w telewizji, tym razem z repertuarem kolędowym w koncercie „Raduj się świecie”.

 

Za: www.chrzescijanskiegranie.pl

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *