Patronat: koncert Albo i Nie w Warszawie (22 maja 2016)

Albo i Nie - koncert WarszawaJuż 22 maja 2016 o 20.00 zespół Albo i Nie zagra wyjątkowy koncert z okazji 10-lecia poświęcenia kościoła Dobrego Pasterza na warszawskiej Woli (ul. Karola Szczecińskiego 5). Muzycy zagrają ulubione piosenki fanów z poprzedniej płyty, ale także najnowsze utwory z płyty „14 spojrzeń”. Koncert poprowadzi Katarzyna Goszcz.

 

Koncert będzie dedykowany wszystkim, którzy duchowo i materialnie wznosili i wznoszą kościół Dobrego Pasterza. Odbędzie się on z racji 10-lecia konsekracji świątyni, która miała miejsce dokładnie 7 maja 2006 roku. Dokonał jej kard. Józef Glemp.

Albo i Nie to zdobywcy nagród (m.in. 40. YAPA), półfinaliści MUST BE THE MUSIC, a ostatnią płytę nagrali bez prądu. Nie wstydzą się mówić o Bogu, ale w singlu promującym nadchodzącą płytę śpiewają o słoniach. Co tu dużo mówić – wymykają się schematom. Czterech chłopaków ze Śląska od pięciu lat tworzy muzykę, którą można zaliczyć do nurtu piosenki autorskiej, czy też poezji śpiewanej, choć właściwie trzeba by było stworzyć kategorię specjalnie dla nich, bo są nietuzinkowi. Rzadko spóźniają się na próby. Lubią popijać herbatę malinową z kilkoma łyżeczkami cukru w trakcie pracy, modlą się przed próbą i wcale nie po to, by się nie pozabijać. Na koncertach nie skaczą, ale dużo się śmieją. I choć na ogół poukładani, czasem bywają niegrzeczni. Chłopcy tak mają…

Koncert organizuje Parafia Dobrego Pasterza na Woli (www.dobrypasterz.waw.pl).

Patronat medialny: Chrześcijańskie Granie, koncerTY.chrzescijanskiegranie.pl, kmdm.pl, Bosko.pl

 

Więcej dobrych koncertów znajdziecie na www.koncerTY.chrzescijanskiegranie.pl

koncertTY_banner_750-100

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *