Wielka Pokuta w TVP info i na dobremedia.org

wielka-pokuta

 

Dzisiaj na Jasnej Górze odbywają się rekolekcje „Wielka Pokuta” za wszystkie grzechy popełnione w Polsce. Spotkanie prowadzą ojcowie Antonello Cadeddu i Henrique Porcu misjonarze z Brazylii oraz ks. Piotr Glas. Wydarzenie jest otwarte dla wszystkich chętnych, nie ma potrzeby rejestracji. Transmisję wydarzenia można oglądać na www.dobremedia.org – podaje serwis i sklep www.chrzescijanskiegranie.pl

 

Inicjatywa ma aprobatę Episkopatu Polski. Transmisja „na żywo” w TVP Info od godz. 18.00  – czytamy na stronie TVP

„Naród Polski jest podzielony, dużo jest złości i zawiści. Wielu żyje w lęku, niepewności, w nałogach. To są skutki grzechów, które popełniliśmy my i nasi przodkowie.Przez wspólną „Wielką Pokutę” możemy zmienić bieg historii. Historii każdego z nas i całego świata. To jest czas potężnej walki cywilizacji życia z cywilizacją śmierci. To chwila wymagająca szybkiej i jasnej odpowiedzi każdego z nas.” – zapraszają organizatorzy.

 

Homilię wygłosi Jego Ekscelencja ks. abp. Stanisław Gądecki.

 

Szczegółowe informacje są dostępne  na stronie www.wielkapokuta.pl

 

Szukaj dobrych rekolekcji i konferencji na www.chrzescijanskiegranie.pl

 
PROGRAM  REKOLEKCJI WIELKA POKUTA:

Start 15 października o godzinie 11:00 pod murami Jasnej Góry na Błoniach.

11:00 – 13: 30 – dwie konferencje ojców Antonello i Henrique

13:30 – 15:00 – przerwa na obiad

15:00 – 16:00 – koronka oraz konferencja ks. Piotra Glasa.

16:00 – 17:30 – Msza Święta

17:45 – 19:30 – część pokutna ze świadectwami modlitwą i adoracją

 

 

Planowana jest transmisja na www.dobremedia.org

 

Polecamy:

 

Festiwal Chrześcijańskie Granie od 18 do 20 listopada w Warszawie.

Wspieraj i dołącz: VI Festiwal Chrześcijańskie Granie

Zaproszenia na festiwal: www.odpalprojekt.pl

 

 

Za: www.chrzescijanskiegranie.pl /TVP

 

 

 

 

 

 FESTIWAL CHRZEŚCIJAŃSKIE GRANIE

 

Festiwal Chrześcijańskie Granie zapowiada się znakomicie. W tym roku „Chrześcijańskie Granie” rozpocznie się 18 listopada Eucharystią ze specjalnym błogosławieństwem dla środowiska muzyki chrześcijańskiej na warszawskiej Pradze. Tuż po Mszy Świętej odbędzie się specjalne spotkanie dla zespołów, chórów i ludzi związanych ze sceną muzyki chrześcijańskiej w Polsce.

 

Drugi dzień festiwalowy to koncert zdobywców głównej nagrody Premiery 2015 – zespołu New Day. Formacja otrzymała nagrodę Prezydenta Andrzeja Dudy za utwór „Pod Prąd”. Kapela z Beskidu Niskiego zagra swoje największe przeboje z ostatnich lat. Nie zabraknie utworów z ostatniego krążka. Będzie to wieczór pełen Uwielbienia w Dobrym Miejscu na warszawskich Bielanach.

 

W ostatnim dniu w programie „Chrześcijańskiego Grania” m.in. Salon Festiwalowy, Koncert Debiutu 2016 – Muodych Kotów, występ Michała Rasska oraz konkurs Premiery. Już za kilka dni poznamy 3 utwory, które usłyszymy w Dobrym Miejscu. Publiczność zgromadzona na Bielanach będzie mogła wybrać przebój 2016 roku.

 

Więcej informacji i zaproszenia na festiwal można znaleźć na odpalprojekt.pl, fb oraz www.festiwal.chrzescijanskiegranie.pl

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *