Festiwal Chrześcijańskie Granie 2016 – rozpoczęła się zbiórka na wydarzenie

6-festiwal-chg

 

„Wierzymy, że w listopadzie 2016 dzięki wspólnej pracy, zaangażowaniu i wsparciu uda się nam odpalić „Chrześcijańskie Granie”. – czytamy na stronie odpalprojekt.pl. Akcja potrwa do 4 listopada 2016. Celem jej jest zebranie środków potrzebnych na organizację 6. edycji ogólnopolskiego festiwalu muzyki chrześcijańskiej. – podaje serwis www.chrzescijanskiegranie.pl

 

 

„Festiwal od początku powstaje poprzez dobrowolne wpłaty pojedynczych osób oraz firm. Nie stoją za nami wielkie organizacje, ale ogromne serca. Zapraszamy do dołączenia do festiwalowej rodziny poprzez wsparcie materialne. Dzisiaj potrzebujemy środków finansowych na zwroty kosztów dla: zespołów, akustyka, realizację światła, transmisję poprzez internet koncertu galowego oraz promocję (plakaty, ulotki, spoty)” – apelują o pomoc organizatorzy wydarzenia.

 

 

W tym roku Festiwal Chrześcijańskie Granie odbędzie się w dwóch lokalizacjach: w Katolickim Centrum Kultury „Dobre Miejsce” na Bielanach oraz w Oratorium i Bazylice NSJ na Pradze. Program tegorocznej imprezy jest bogaty w wydarzenia. Wśród niech są przewidziane koncerty zespołów: New Day (Premiera 2015), Muode Koty (Debiut 2015) oraz Michała Rasska (laureat konkursu Non Stop CCM). W tym roku nie zabraknie Salonu Festiwalowego oraz konkursu Premiery na przebój 2016. Nowością tegorocznej edycji będzie „Klub Złotej 10 Radia Warszawa” oraz Eucharystia, która zainauguruje Festiwal w Bazylice Najświętszego Serca Pana Jezusa przy Kawęczyńskiej 53.

 

Wpłat na 6. Festiwal Chrześcijańskie Granie można już dzisiaj dokonać poprzez stronę: www.odpalprojekt.pl

 

 

PROGRAM 6. FESTIWALU CHRZEŚCIJAŃSKIE GRANIE:
18 listopada (piątek)
20.00 – Eucharystia w intencji Festiwalu i rozwoju muzyki chrześcijańskiej w Polsce i 85 – lecie Salezjanów na Kawęczyńskiej,  spotkanie Klubu Złota 10 Radia Warszawa w Oratorium św. Jana Bosko w Warszawie.

Miejsce: Bazylika i Oratorium im. św. Jana Bosko w Warszawie, Kawęczyńska 53, Warszawa.

19 listopada (sobota)
18.00 – koncert zespołu NEW DAY (LAUREAT KONCERTU PREMIERY 2015)
Miejsce: Aula bł. ks. Jerzego Popiełuszki, , ul. Dewajtis 3; Budynek: KCK Dobre Miejsce – wejście B
20 listopada (niedziela)
14:00 – Salon Festiwalowy
16:00 – Koncert Debiutu 2016 – Muode Koty (planowana premiera płyty)
17:00 – Konkurs Premiery 2016 – najciekawsze projekty 2016
18.00 – koncert Michała Rasska – laureata konkursu NON STOP

Miejsce: Aula bł. ks. Jerzego Popiełuszki, Dewajtis 3; Budynek: KCK Dobre Miejsce – wejście B

 

Wpłaty na fundację można również dokonywać poprzez stronę: www.festiwal.chrzescijanskiegranie.pl

 

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *