Chrześcijańskie Granie 2016 – zaproszenia na festiwal!

6. Festiwal Chrześcijańskie Granie

 

Już dzisiaj poprzez serwis www.odpalprojekt.pl można zdobyć zaproszenia na 6.Festiwal Chrześcijańskie Granie.Wśród opcji do wyboru jest jedno, dwa, pięć a nawet dziesięć zaproszeń na imprezę. „Zatroszczyliśmy się, żeby małe i duże rodziny oraz grupy otrzymały je w dobrej cenie. Każda wpłata to wsparcie wydarzenia.” – informują organizatorzy.

 

Festiwal Chrześcijańskie Granie zapowiada się znakomicie. W tym roku „Chrześcijańskie Granie” rozpocznie się 18 listopada Eucharystią ze specjalnym błogosławieństwem dla środowiska muzyki chrześcijańskiej na warszawskiej Pradze. Tuż po Mszy Świętej odbędzie się specjalne spotkanie dla zespołów, chórów i ludzi związanych ze sceną muzyki chrześcijańskiej w Polsce.

 

Drugi dzień festiwalowy to koncert zdobywców głównej nagrody Premiery 2015 – zespołu New Day. Formacja otrzymała nagrodę Prezydenta Andrzeja Dudy za utwór „Pod Prąd”. Kapela z Beskidu Niskiego zagra swoje największe przeboje z ostatnich lat. Nie zabraknie utworów z ostatniego krążka. Będzie to wieczór pełen Uwielbienia w Dobrym Miejscu na warszawskich Bielanach.

 

W ostatnim dniu w programie „Chrześcijańskiego Grania” m.in. Salon Festiwalowy, Koncert Debiutu 2016 – Muodych Kotów, występ Michała Rasska oraz konkurs Premiery. Już za kilka dni poznamy 3 utwory, które usłyszymy w Dobrym Miejscu. Publiczność zgromadzona na Bielanach będzie mogła wybrać przebój 2016 roku.

 

Więcej informacji i zaproszenia na festiwal można znaleźć na odpalprojekt.pl, fb oraz www.festiwal.chrzescijanskiegranie.pl

 

 

 

PROGRAM 6. FESTIWALU CHRZEŚCIJAŃSKIE GRANIE:
18 listopada (piątek)
20.00 – Eucharystia w intencji Festiwalu i rozwoju muzyki chrześcijańskiej w Polsce i 85 – lecie Salezjanów na Kawęczyńskiej,  spotkanie Klubu Złota 10 Radia Warszawa w Oratorium św. Jana Bosko w Warszawie.
Miejsce: Bazylika i Oratorium im. św. Jana Bosko w Warszawie, Kawęczyńska 53, Warszawa.

19 listopada (sobota)
18.00 – koncert zespołu NEW DAY (LAUREAT KONCERTU PREMIERY 2015)
Miejsce: Aula bł. ks. Jerzego Popiełuszki, , ul. Dewajtis 3; Budynek: KCK Dobre Miejsce – wejście B

thumb_new%20day_resize_600_600.jpg

Zespół New Day zwyciężył podczas konkursu PREMIERY utworem POD PRĄD. Publika zgromadzona w Dobrym Miejscu większością głosów wybrała piosenkę na Przebój roku 2015.

20 listopada (niedziela)
14:00 – Salon Festiwalowy
16:00 – Koncert Debiutu 2016 – Muode Koty (planowana premiera płyty)
17:00 – Konkurs Premiery 2016 – najciekawsze projekty 2016
18.00 – koncert Michała Rasska – laureata konkursu NON STOP
Miejsce: Aula bł. ks. Jerzego Popiełuszki, Dewajtis 3; Budynek: KCK Dobre Miejsce – wejście B

thumb_muode_koty_debiuty_2016-fot-Mateus

Wspieraj nas!

Pomóż nam zorganizować Festiwal! Wpłaty na fundację można również dokonywać poprzez stronę: www.festiwal.chrzescijanskiegranie.pl

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *