TBN Polska: Całodzienny kanał ruszy w 2016

Fundacja Trinity Broadcasting Network Polska z Gdańska poinformowała na profilu TBN Polska na portalu społecznościowym Facebook, iż pełnowymiarowy kanał ruszy w 2016 roku. Według wcześniejszych zapowiedzi, start miał nastąpić w listopadzie br. Dodajmy, iż od 1 sierpnia br. TBN Polska nadaje raz w tygodniu, w soboty, godzinne pasmo w języku polskim w ramach TBN Europe.

tbn

Nadawca podał również, iż telewizja ma nową siedzibę. – Dogodny adres, przytulny obiekt, nowe inspiracje, trafione pomysły. Zachęcamy do wspierania, m.in. w budowie studia filmowego na 165 metrów – informuje Fundacja Trinity Broadcasting Network Polska. Nadawca zaprezentował także nowy filmik promujący ofertę stacji.

Pełnowymiarowy kanał TBN Polska ma mieć charakter familijny i nie będzie emitować reklam. W ofercie mają znaleźć się filmy, reportaże, programy muzyczne, podróżnicze, edukacyjne, biznesowe, dla dzieci i religijne. Przypomnijmy, iż pierwsze zapowiedzi TBN Polska pojawiły się pod koniec 2014 roku.

Dodajmy, iż od 10 listopada br. pakiet kanałów Trinity Broadcasting Network z satelity Eutelsat Hot Bird (13°E), w tym TBN Europe, nadaje tylko z nowych parametrów. Przekaz jest wciąż niekodowany.

Parametry techniczne TBN Europe:
Eutelsat Hot Bird 13B (13,0°E)
tp. 50 (11,727 GHz, pol. V, SR: 27500, FEC: 3/4; DVB-S/QPSK)

ID: TBN Europe
PID V: 8001 (MPEG-2/SD)
PID A: 8002 (eng)
PID PCR: 8001
SID: 13801
PID PMT: 1817
Provider: TSA
Kodowanie: brak

Kanał TBN Polska jest częścią amerykańskiej grupy Trinity Broadcasting Network (TBN). To międzynarodowa i największa na świecie sieć telewizji chrześcijańskiej. Jednym z kanałów tego nadawcy jest TBN Europe. W kwietniu br. uruchomiono stację TBN UK, dedykowaną na rynek brytyjski. TBN emituje programy środowisk protestanckich, katolickich, międzywyznaniowych, mesjanistycznych, organizacji pozarządowych, twórców niezależnych. TBN jest również właścicielem kanałów: The Church Channel, Smile of a Child TV, TBN Enlace i Juce TV. Założycielem TBN był Paul Crouch (zmarł w 2013 roku). Sieć TBN w roku 2013 celebrowała 40. rocznicę powstania. TBN dziś to 29 kanałów telewizyjnych, które tworzą sieć Trinity Broadcasting Family of Networks.

Fundacja Trinity Broadcasting Network Polska / satkurier.pl

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *