FESTIWAL
WspierajCHRZEŚCIJAŃSKIE GRANIE FESTIWAL MUZYKI CCM 2018 WARSZAWA 25 LISTOPADA

MILION złotych dla Radia Warszawa

1 MILION BANK SŁUCHACZY

 

„Z przyjemnością ogłaszamy, że podczas obliczania wpływów z października od Banku Słuchaczy doliczyliśmy się milionowej złotówki! W ciągu czterech lat udało nam się zbudować grupę ponad 800 stałych darczyńców, którzy co miesiąc wspierają Radio Warszawa finansowo i troszczą się o jego rozwój. Wiemy też, że to troska o większą sprawę – o wolne i rzetelne media, które nie muszą obawiać się wielkich koncernów medialnych, ale mogą skupić się na swojej misji.” – czytamy na stronie Banku Słuchaczy Radia Warszawa.

 

Bank Słuchaczy Radia Warszawa to inicjatywa na rzecz katolickiego Radia Warszawa 106,2 FM. Projekt opiera się na grupie słuchaczy skupionych wokół Radia Warszawa i Fundacji Kapitał Młodych. Misją Banku jest profesjonalizacja i nowa Ewangelizacja przy użyciu nowoczesnych środków masowego przekazu.

 

Wspierać Bank Słuchaczy można poprzez wpłaty poprzez konto:

36 1050 1025 1000 0023 5607 3763

Fundacja Kapitał Młodych

ul. Nawigatorów 5, 04-628 Warszawa

tytułem: darowizna na cele kultu religijnego – Radio Warszawa

 

 

Jak podkreślają odpowiedzialni za Banku Słuchaczy:

ważne jest osobiste rekomendowanie dołączenia do Banku Słuchaczy wśród znajomych. Jeżeli przekonamy naszych bliskich do tego wspólnego dzieła możemy faktycznie zabezpieczyć naszą radiostację na długi czas. Obecnie miesięczne wpływy pokrywają ok. 20% zapotrzebowania. Ale uda nam się! Wystarczy darowizna nawet wysokości 1 zł.

 

Radio Warszawa jest jedną z najprężniej rozwijających się rozgłośni diecezjalnych w kraju. W ostatnich badaniach słuchalność była na poziomie 1,2 % – jest to jeden z lepszych wyników dla rozgłośni katolickich w Polsce. W Warszawie był to lepszy wynik m.in. od Radia Maryja czy Radia Plus Warszawa.

 

Za: bank-sluchaczy.pl

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *