Podsumowanie roku 2014 w muzyce chrześcijańskiej – Radiowa Trójka

Luxfest
fot. Mateusz Stolarski / chg

W najbliższą niedzielę- 14 grudnia 2014 roku, o 6.00 rano ” Muzyczne rozmowy ” w PR3 Polskiego Radia będą gościły Michała Guzka (chrzescijanskiegranie.pl). Prowadzący program – Marcin Witan – będzie podsumowywał to co najciekawszego wydarzyło się na rynku muzyki chrześcijańskiej w Polsce. Najciekawsze koncerty, płyty i artyści.

 

Poznamy Listę Przebojów 2014 według najlepiej sprzedających się płyt w 2014 roku. Ciekawostki o muzykach, oraz o tym co dobrego zdarzyło się przez ten rok. Marcinowi Witanowi będzie pomagał Michał Guzek z Chrześcijańskiego Grania – serwisu o muzyce chrześcijańskiej.

Muzyczne rozmowy , to godzinna (do 6.00 do 7.00), niedzielna audycja, w której prowadzący Marcin Witan zaprasza do rozmowy znawców i podejmuje tematy trudne i kontrowersyjne związane z muzyką. Zastanawia się jaką wartość mają młode zespoły grające na mszach św. i czy należy wymagać od nich wysokiego poziomu wykonawstwa; dlaczego muzyków chrześcijan wrzuca się w szufladę zatytułowaną „muzyka chrześcijańska”- nadając jej z góry pejoratywny wydźwięk.

za: polskieradio.pl

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *