Hiob zaprasza do akcji „Świeć przykładem”

Najnowsza płyta krakowskiego rapera zawiera niecodzienny dodatek – opaskę odblaskową „Świeć przykładem”.Kupując płytę „33 kroki i 12/12″, otrzymamy gratis opaskę odblaskową – żeby ją nosić i być widocznym. Skąd taki pomysł artysty?

 

„Miałem taką sytuację, że wyskoczył mi przed samochód człowiek znikąd – to był motor napędowy, żeby coś z tym zrobić”. Zwłaszcza w okresie jesienno-zimowym, kiedy już o godzinie szesnastej jest ciemno, sporo ludzi jest potrącanych przez samochody – nawet ze skutkiem śmiertelnym. „W szkołach jest lepiej, bo dzieci dostają odblaski, moja Zuzia dostała w żłobku, a dorośli często o tym zapominają, w dodatku ubierają się na czarno – ryzykują swoje życie, a taki odblask można przyczepić nawet do plecaka” – mówi HIOB.

 

Każdy człowiek mógł spotkać się z sytuacją, że nagle, znikąd, jakby spod ziemi wyłania się pieszy i brakuje dosłownie centymetrów, żeby go potrącić, bo jest niewidoczny. „To jest po prostu akcja ratowania ludzkiego życia, bardzo mi na tym zależy. Życie to najwyższa wartość. Chrońmy je w bardzo prosty sposób – załóżmy opaskę, niech nasza widoczność zwiększy się o 100-200 metrów. Wtedy jest szansa, żeby nas wyminąć”.

 

Nowy album Hioba 33 kroki i 12/12 kupicie na www.chrzescijanskiegranie.pl

 

Monika Maśnik/Droga

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *