Kościelne Rewolucje – nowa inicjatywa!

 

Pod Skrzydłami Fundacji Pro Publico ruszają Kościelne Rewolucje. To miejsce jest właśnie dla Ciebie jeśli kochasz Boga i chcesz dzielić się swoim talentem. – czytamy na stronie projektu. Na stronie www.koscielnerewolucje.pl możemy znaleźć m.in. informacje o Uwielbieniach, opracowania pieśni liturgicznych i uwielbieniowych oraz filmiki formacyjne.

 

Będą nam towarzyszyć znani artyści, wokaliści, chóry muzycy i wszyscy Ci którzy będą chcieli się podzielić swoim doświadczeniem. Będziemy się uczyć i inspirować nawzajem. Opowiemy o tradycji ale też o współczesnym spojrzeniu.Będziemy się wspierać kiedy zabraknie muzyków lub chórzystów na ważnych wydarzeniach i zapraszać do ważnych i ciekawych akcji. – zapowiadają twórcy projektu.

 

Misją KOŚCIELNYCH REWOLUCJI jest dzielić się swoimi talentami. Inspirować i uczyć się od siebie nawzajem. Lepiej się poznawać i wspólnie wzrastać muzycznie i duchowo.

 

 

 

Kościelne Rewolucje to także warsztaty, rekolekcje, profesjonalni prowadzący oraz filmiki instruktażowe. Więcej informacji można znaleźć już dzisiaj na www.koscielnerewolucje.pl

 

 

Więcej informacji:

+48 505 841 148

E-mail:

koscielnerewolucje@gmail.com

 

 

 

 

ZMIENIAJ Z NAMI MUZYKĘ CHRZEŚCIJAŃSKĄ W POLSCE!!!

 

MODLITWA, POST I …. DZIESIĘCINA. WSPIERAJ NAS…WSPIERAJ FUNDACJĘ „CHRZEŚCIJAŃSKIE GRANIE„: NR KONTA: 46 1050 1012 1000 0090 3065 9909 (TYTUŁEM: DAROWIZNA NA CELE STATUTOWE)

FUNDACJA CHRZEŚCIJAŃSKIE GRANIE – POWSTAŁA W 2015 ROKU. JEJ PATRONEM JEST ŚW. FILIP NERI – POMYSŁODAWCA I TWÓRCA ORATORIUM. FUNDACJA ZAJMUJE SIĘ KOMPLEKSOWĄ PROMOCJĄ MUZYKI CHRZEŚCIJAŃSKIEJ W POLSCE POPRZEZ WSPARCIE AMATORÓW, DEBIUTANTÓW I PROMOCJE ZAWODOWEJ SCENY. OD 2015 ORGANIZUJE FESTIWAL CHRZEŚCIJAŃSKIE GRANIE (W TYM ROKU 26 LISTOPADA ODBĘDZIE SIĘ 7 EDYCJA) I KONCERT DEBIUTY IM. MONIKI BRZOZY. WSPÓŁPRACUJE Z INNYMI FESTIWALAMI, WYDAWCAMI CZY INSTYTUCJAMI TAKIMI JAK: KCK DOBRE MIEJSCE, RADIO WARSZAWARDN MAŁOPOLSKA CZY ORATORIUM ŚW. JANA BOSKO.

 

 

„Talent to DAR od BOGA,
a to co z nim zrobisz to Twój dar dla BOGA”

 

Za: kuchenne rewolucje – www/fb

 

 

FILM, MUZYKA, SPORT. POMYSŁY NA CIEKAWĄ KATECHEZĘ

Żyjemy w czasach, w których wiara jest często postrzegana przez młodzież w sposób abstrakcyjny, odległy od ich osobistych zainteresowań oraz codziennych doświadczeń. Potrzeba dziś ciekawych sposobów przekazu świadectwa wiary i wiedzy religijnej.

Oglądanie filmów, słuchanie muzyki i uprawianie sportu należą do jednych z ulubionych form spędzania wolnego czasu przez młodzież. Interesujące przykłady ze świata filmu, muzyki i sportu mogą stanowić doskonałe ubogacenie lekcji, ciekawy dla młodzieży nośnik wartości związanych z wiarą i moralnością. Odwoływanie się do pasji młodych ludzi wyzwala w nich emocje, budzi przeżycia, inspiruje do dyskusji. Pomaga też zilustrować określone treści i ułatwia ich zapamiętywanie.

Czytaj więcej na: www.tolle.pl

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *