Warszawa: Wieczór Uwielbienia i Mocy Boga – transmisja on line

 

Wieczór Uwielbienie i Mocy Boga rozpoczniemy Mszą Świętą o godz. 18.00. – informują organizatorzy Wieczoru Uwielbienia i Mocy Boga. Tylko Eucharystia będzie transmitowana poprzez Radio Warszawa (www.radiowarszawa.com.pl). Całe wydarzenie będzie można zobaczyć dzięki telewizji SalveTV na stronach, www.salvetv.pl, www.warszawa.gosc.pl oraz www.gosc.pl.

 

Wydarzenie będzie miało miejsce w I piątek miesiąca, 1 września 2017 roku w Katedrze Praskiej św. Floriana przy ul. Floriańskiej w Warszawie (Park Praski). 

 

Pięknie będzie brzmiało również Słowo Boże, które przeczytają aktorzy Małgorzata i Ksawery Szlenkierowie, Marcin Kwaśny i Michał Chorosiński. Podczas tego spotkania z Panem Bogiem będzie również czas na modlitwę o uzdrowienie. – piszą organizatorzy na fanpage wydarzenia

 

Po Mszy Świętej kolejną część Uwielbienia poprowadzi Marcin Zieliński – charyzmatyk, lider wspólnoty Głos Pana ze Skierniewic. Za muzyczną część uwielbienia Boga podczas tego spotkania, odpowiadać będzie ksiądz Andrzej Daniewicz z LaPallotina.

 

Patronat medialny: Radio Warszawa oraz SalveTV.

 

DO ZOBACZENIA 1 WRZEŚNIA W WARSZAWIE NA WIECZORZE UWIELBIENIA I MOCY BOGA

 

 

Polecamy:  Książka JEZUS CHCE CIĘ UZDROWIĆ, O. Piotr Różański SP

Jezus Chrystus pragnie Cię uwalniać od twoich słabości, chorób i problemów. Chce, byś doświadczał w pełni Bożego błogosławieństwa. Ale nie uczyni tego wbrew Twojej woli. Oczekuje od Ciebie współpracy z łaską, której udziela. Pomocą w tym służyć może ta książka, dla której inspiracją były rekolekcje uzdrowienia wewnętrznego, prowadzone przez autora.

„Jezus chce cię uzdrowić” to zaproszenie do odbycia wyjątkowej podróży ku wyzwoleniu od tego, co nas trapi, co nam doskwiera, co nie pozwala nam służyć Bogu i bliźnim.

O. Piotr Różański, odwołując się do Słowa Bożego i swego doświadczenia w posłudze duszpasterskiej i modlitewnej, prowadzi nas przez kolejne etapy tej podróży:

oczyszczenie,
uzdrowienie i uwolnienie,
uwielbienie Boga.

Na każdym z nich służy radą, przestrzega przez niebezpieczeństwami i pułapkami, w które najczęściej wpadamy, proponuje rozbudowane teksty modlitw, które możemy wykorzystać.

 

Książkę”Jezus chce cię uzdrowić” kupisz na www.tolle.pl

O. Piotr Różański SP jest katechetą, wychowawcą, duszpasterzem grupy Odnowy w Duchu Świętym KANA w Łowiczu, z którą wspomaga diecezjalnego egzorcystę, jak również posługuje modlitwą wstawienniczą o uzdrowienie i uwolnienie. Stale współpracuje z Centrum Wiara i Kultura w Hebdowie, gdzie prowadzi rekolekcje charyzmatyczne.

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *