„Gość Niedzielny” w wyższej cenie.Nowy numer za 5 zł.

gn nr 3

 

Cena Gościa Niedzielnego od najbliższego wydania zdrożeje o 50 gr. i wyniesie 5 zł. Redaktor naczelny GN ks. Marek Gancarczyk w 3 numerze tygodnika pisze:”od tego numeru cena „Gościa Niedzielnego” wzrośnie o 50 groszy – z 4,50 do 5 zł.Mam nadzieję, że zarówno Szanowni Państwo, nasi Czytelnicy, jak i Księża (…), podejdą ze zrozumieniem do decyzji redakcji.”

 

We wstępniaku ks. Gancarczyk dziękuje za wsparcie i pomoc Księżom:

„Dziękuje wszystkim Księżom za nieustanne wspieranie pracy redakcji.”

 

Naczelny Gościa Niedzielnego przypomina, że ostatnia zmiana ceny miała miejsce dwa lata temu. W tekście poza zmianami ceny ks. Marek Gancarczyk zapowiada dodatek – film z 4 kolejnymi odcinkami serialu o św. Teresie, który ukaże się za dwa tygodnie w Gościu Niedzielnym. Do aktualnego numeru została dołączona płyta z czterema pierwszymi odcinkami filmu.

 

Gość Niedzielny w październiku 2014 roku był najchętniej kupowanym tygodnikiem opinii na rynku wydawniczym w kraju. Sprzedaż według danych ZKDP wynosiła ponad 144 tysiące egzemplarzy.

 

Za tydzień w „Gościu Niedzielnym” zostanie dołączony dodatek specjalny poświęcony Górnoślązakom deportowanym do pracy przymusowej w głąb Rosji. Natomiast wraz z Małym Gościem Niedzielnym dostaniemy płytę Arki Noego „Petarda”.

 

Źródło: GN/Wirtulanemedia.pl

Foto: GN

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *