Dobre Media zobaczysz na smartfonie i tablecie!

player_dobremediaTelewizję internetową Dobre Media można oglądać wreszcie bez przeszkód na smartfonie i tablecie. Dyrektor stacji ks. Krzysztof Witwicki deklaruje też, że powstanie dedykowana aplikacja mobilna, która umożliwi łatwe oglądanie zawartości serwisu www.dobremedia.org.

 

 

Najprostszy sposób na Dobre Media na Androidzie, to zainstalowanie na swoim urządzeniu programu RTSP Player. Potem na stronie Dobrych Mediów klikamy na napis DLA ANDROID KLIKNIJ TU i mamy Dobre Media już w telefonie, albo na tablecie.

 

 

Dla plików video dostępnych na VOD telewizja poleca program DX Player – ponieważ najlepiej działa tu opcja przesuwania w czasie oglądanych plików – kliknij tutaj. A jest w czym wybierać: rekolekcje, uwielbienia, ewangelizacje.

 

 

Tv Dobre Media nadają w internecie od 2012 roku. Od tego czasu transmitowała różne wydarzenia ewangelizacyjne z diecezji koszalińskiej z całej Polski. Wśród największych należą: spotkanie Jezus na Stadionie (ok. 60 tysięcy osób), rekolekcje charyzmatyczne z o. J. Bashaborą, koncert Debiuty czy Festiwal Chrześcijańskie Granie w Warszawie.

 

Źródło: Dobre Media

Foto: ks. Krzysztof Witwicki/Dobre Media

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *