FESTIWAL
WspierajCHRZEŚCIJAŃSKIE GRANIE FESTIWAL MUZYKI CCM 2018 WARSZAWA 25 LISTOPADA

Wielki Post 2016: „Cierń Boga”od 19 lutego w kinach!

CIERŃ BOGA OD 19 LUTEGO
Na Wielki Post 2016, firma Kondrat Media przygotowała ciekawą propozycję. „Cierń Boga” to pierwszy film, który relacjonuje ostatnie trzy lata życia Jezusa Chrystusa widziane oczami apostołów. Jezus ukazany jest jako zwykły człowiek, który spotyka się, rozmawia i biesiaduje ze swoimi uczniami. Mimo napięć i wątpliwości zrozumiałych dla ludzi żyjących zgodnie z tradycją żydowską, apostołowie odnajdują w Jezusie Mesjasza, który posłany przez Boga i napełniony Duchem Świętym dokonuje cudów jakich nikt dotąd nie widział. Z miłości do człowieka, mimo towarzyszącemu mu lęku, do końca wypełnia wolę Ojca…Film wejdzie na ekrany polskich kin już 19 lutego 2016 roku.- podaje EnterPR.

 

Reżyser wprowadzając kamerę w samo serce spotkań Jezusa i jego towarzyszy,zabiera nas w fascynującą podróż do Izraela Iw.n.e..Wykorzystuje najnowsze odkrycia archeologiczne i dokładnie odtwarza ostatnią wieczerzę.Wszystkie zwyczaje, naczynia i pomieszczenia precyzyjnie odzwierciedlają te z czasów Chrystusa. Piękne sceny,kręcone nad Jeziorem Tyberiadzkim, w Jerozolimie czy w biblijnym Kafarnaum,towarzyszą głębokim dialogom wybranym z najlepszych tłumaczeń Ewangelii.Cierń Bogato poruszająca opowieść, która przedstawia nowy punkt widzenia wydarzeń sprzed dwóch tysięcy lat. Moment ukrzyżowania sfilmowany jest w taki sposób,że odzwierciedla najnowsze odkrycia medycyny sądowej,dotycząc eegzekucji dokonanej w tak bestialski sposób.

Óscar Parra de Carrizosa – reżyser:

Óscar Parra de Carrizosa (ur. w Madrycie, w 1974 r.), hiszpański reżyser filmowy, scenarzysta, pisarz i producent. Karierę rozpoczął pracując dla stacji telewizyjnych takich jak; TeleCinco, Antena 3 Televisión i TVE. Jest autorem filmów długo i krótkometrażowych, serii tv, itd.
Został wyróżniony na Festiwalu Multimedialnym w Niepokalanowie w 2009 r. za film fabularny „Uno de vosotros me traicionará” (Jeden z Was mnie zdradzi). W 2014 r. zdobył drugą nagrodę w kategorii filmów fabularnych za film „Bajo un manto de estrellas” (Pod płaszczem gwiazd) oraz nagrodę Guacarí de Oro w kategorii „Najlepszy reżyser” na V edycji festiwalu Montería Film Festival w Kolumbii.

CIERŃ BOGA PLAKAT
CIERŃ BOGA
HISTORIA JEZUSA WIDZIANA OCZAMI APOSTOŁÓW
Reżyseria
Óscar Parra de Carrizosa
Scenariusz
Parra Oscar Carrizosa & Gema G. Regal
Dyrektor artystyczny
Gema G. Regal
Doradca historyczny
Gerardo Jofre
Kierownik produkcji
Jesús Parra
Producent wykonawczy
Gema G. Regal
Reżyser dźwięku
Sergio Hidalgo
Charakteryzacja
Aurora García
Muzyka
Raúl Grillo

Producent

MISTICAL FILMS Hiszpania

Rok produkcji:
2014
Czas trwania:
141 min

Za: KONDRATMEDIA/EnterPR

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *