Muzyka Chrześcijan w Radio Emaus – Kinga Waliszewska zaprasza!

Muzyka Chrześcijan - Kinga Waliszewska

Muzyka Chrześcijan to jedna z ciekawszych audycji w poznańskim Radiu Emaus. Od poniedziałku do piątku po 19.00 prezentuje ona najciekawszą muzykę chrześcijańską. W tym tygodniu gości w niej zespół New Day, którego utwór „Pod Prąd” niedawno zdobył podczas 5. Festiwalu Chrześcijańskie Granie miano Premiery Roku. Zapraszamy do słuchania!

 

Muzyka Chrześcijan jest to autorska audycja Kingi Waliszewskiej w której cyklicznie od poniedziałku do piątku po 19.00 prezentuje najciekawsze zespoły i płyty z kręgu muzyki dobrej. Polecamy – Radio Emaus (www.radioemaus.pl) Audycja jest obecna na antenie radia od 2010 roku. Znajdziecie ją też na facebooku.

Audycja Muzyka Chrześcijan to prezentacja tzw. sceny CCM czyli współczesnej muzyki chrześcijańskiej (ang. Contemporary Christian Music): wokalistów i zespołów, zarówno tych najnowszych, które dopiero zaczynają działać i których pierwsze płyty dopiero ukazują się na rynku, jak i tych dobrze już znanych i rozpoznawanych. Recenzje płyt, historie tworzenia się zespołów, historie z życia muzyków wpływające na ich twórczość, wywiady, zapowiedzi koncertów i festiwali oraz oczywiście duża dawka różnorodnej stylowo polskiej i zagranicznej muzyki z chrześcijańskim przesłaniem.

W najbliższy piątek – 22 stycznia 2016 po 19.00 posłuchacie o konkursie Nadzieja Roku! Kinga Waliszewska w Radio Emaus wspólnie z zespołem New Day opowie o tym wyjątkowym konkursie. Zgłoszenia jeszcze do 31 stycznia. Wszystkie szczegóły znajdziecie TUTAJ>>>

Organizatorem konkursu jest zespół New Day (kup ich płyty>>>) oraz fundacjaChrześcijańskie Granie”. Konkurs przeznaczony jest tylko dla wykonawców, którzy jeszcze nie nagrali płyty. Nad realizacją singla będzie czuwał Rafał Boniśniak – lider zespołu New Day. Konkurs odbywa się w ramach akcji Grajmy Chrześcijańskie Granie, która promuje działalność salek muzycznych. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone w połowie lutego na stronie Chrześcijańskiego Grania.

New Day
New Day – podczas występu na festiwalu Bądź jak Jezus

 

Rozgłośnia: Radio Emaus (www.radioemaus.pl + pasma FM – Poznań i okolice)

Czas: od poniedziałku do piątku

Godzina: 19.00

 

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *