Złoty jubileusz Złotej 10 Radia Warszawa!

Złota 10 Radia Warszawa - notowanie 50

Złoty jubileusz już w piątek. 17 lipca o godzinie 19.10 Michał Guzek po raz pięćdziesiąty poprowadzi Złotą 10 Radia Warszawa. Co tydzień prezentuje dziesięć najlepszych przebojów wybranych przez słuchaczy radia. To jedna z trzech najbardziej rozpoznawalnych list przebojów muzyki chrześcijańskiej w Polsce. Listy można słuchać w Warszawie na 106,2 FM lub przez www.radiowarszawa.com.pl

 

Złota Dziesiątka pokazuje to co najlepsze w polskiej, a także zagranicznej muzyce chrześcijańskiej, chociaż nie tylko. Prowadzący prezentuje nie tylko kawałki z nurtu CCM, ale także z nurtu muzyki popularnej (np. polską kandydatkę do tegorocznej Eurowizji – Monikę Kuszyńską z utworem „Obudź się i żyj”), które swoim przesłaniem promują dobre wartości. Podczas programu prezentowane są dwie propozycje oraz dziesięć piosenek, które zdobyły największą ilość głosów. Niektóre z nich utrzymują się dłużej, a niektóre znikają z tygodnia na tydzień. Prawdziwym fenomenem w tym zestawieniu jest piosenka TGD – „Nadzieja”, która jest na liście od samego początku.

Lista prowadzona jest na żywo ze studia Radia Warszawa przy Floriańskiej 3 na Pradze.  Audycja jest otwarta na promocję dobrych inicjatyw. Michał często zaprasza artystów, ludzi z branży muzycznej oraz organizatorów wydarzeń kulturalnych by opowiedzieli o sobie, a także o tym co robią. W studio gościł m.in. Klaudię Grabek (wokalistkę stronyB), Ewę Uryga, Magda.lenę Frączek, Łukasza Czajkę (Plutony Różańcowe), Dawida Korczyńskiego (managera zespołu 33).

Prowadzący – Michał Guzek, na co dzień zajmuje się doborem muzyki granej na antenie warszawskiej rozgłośni. Od lat promuje też muzykę chrześcijańską w Polsce m.in. przez stronę www.chrzescijanskiegranie.pl oraz organizację koncertów i festiwali (m.in. Koncert Debiuty im. Moniki Brzozy czy też Festiwal Chrześcijańskie Granie).

Jeszcze do godziny 12.00 w piątek można oddawać głosy na ulubione piosenki – właśnie TUTAJ.

Złota Dziesiątka jest nadawana zawsze w piątki o godz. 19.10. Będzie to trzecia lista przebojów, prezentująca muzykę chrześcijańską na falach Radia Warszawa (w soboty o 21.45 radio nadaje „Muzyczne dary”, a w niedziele o 21.45 „Listę z mocą – Debiuty i nie tylko”). Powstaje we współpracy z www.chrzescijanskiegranie.pl

 

Zapraszamy także na fanpage Złotej 10 na facebooku.

 

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *