WIELKI TEST O JASNEJ GÓRZE w TVP

Jasna Góra z Cudownym Obrazem Matki Bożej to wyjątkowe miejsce dla katolików, ale ma ono też duże znaczenie w historii Polski. W najbliższym Wielkim Teście sprawdzimy, co wszyscy wiemy o tym sanktuarium i o wydarzeniach, które przez wieki działy się w jego murach? – czytamy na stronie Centrum Informacji TVP o wielkim teście wiedzy o Jasnej Górze, którego emisja planowana jest na 30 sierpnia o 20.25 w TVP1.

Skąd się wzięły cięte rysy na twarzy Czarnej Madonny? Kto dowodził obroną Jasnej Góry podczas szwedzkiego potopu? Jakie przedmioty podarowali sanktuarium papieże? Gdzie powstał tekst Jasnogórskich Ślubów Narodu?

W „Wielkim Teście o Jasnej Górze” znajdą miejsce wybitne postaci, najcenniejsze skarby i kulisy ważnych historycznych wydarzeń. Internauci będą mieli możliwość rozwiązywania testu online na stronie wielkitest.tvp.pl oraz w aplikacji Wielki Test TVP.

Program poprowadzą Sylwia Dekiert i Maciej Kurzajewski. 
Reżyseria: Konrad Smuga

Emisja:

30 sierpnia, godz. 20:25 – TVP1

2 września, godz. 21:40 – Tv Polonia

3 września, godz. 3:40 – Tv Polonia

Zobacz:

26 SIERPNIA 2017: 300 LECIE KORONACJI OBRAZU NA JASNEJ GÓRZE (PROGRAM)

 

 

 

 

UZDROWIENIE FINANSÓW. JAK Z BOŻĄ POMOCĄ WYJŚĆ Z DŁUGÓW?

Jeśli chcesz uporządkować swoje finanse, albo zmagasz się z długami, których nie możesz spłacić, nie myśl, że jesteś w sytuacji bez wyjścia! Nie martw się i nie polegaj wyłącznie na swoim rozumie.

Jeżeli masz w sobie wolę realizowania marzeń, stworzenia wspaniałych rzeczy dla siebie i dla innych, Bóg dokona w twoim życiu wspaniałych dzieł. Jeśli tylko zechcesz, Bóg sprawi, że będziesz miał moc do zmiany, że twoja historia będzie zmieniała życie wielu ludzi. Urodziłeś się, by – z mocą Bożą – wykonywać wielkie dzieła.

Bez względu na to, jak zagmatwana jest teraz Twoja sytuacja ekonomiczna, Bóg pomoże Ci z niej wyjść!

W tej książce odnajdziesz nadzieję i dostaniesz bardzo konkretne narzędzia, które pomogą Ci wyjść z długów i mieć kontrolę nad Twoimi finansami. Znajdziesz w niej pomysły na to, jak zaoszczędzić i dowiesz się, jak w 10 krokach dojść do wolności finansowej.

Świadectwa do tej książki napisali ludzie, którzy doświadczyli uzdrowień finansowych, a byli w sytuacjach – po ludzku mówiąc – beznadziejnych. Przyszli do Boga z prośbą o pomoc i doznali wyprowadzenia z niewoli długów, z którymi wcześniej sobie nie radzili. Dzięki nim uwierzysz, że nie jesteś w sytuacji bez wyjścia.

Książkę Uzdrowienie Finansów kupisz na www.tolle.pl

 

 

One Comment

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *