4 listopada 2017: Męskie Oblężenie Jasnej Góry

Męskie Oblężenie Jasnej Góry

 

Już 4 listopada 2017 mężczyźni z całej Polski i świata spotkają się na wspólnej modlitwie na Jasnej Górze. Do udziału zaproszone są grupy zorganizowane i osoby prywatne. Wśród gości Męskiego oblężenia Jasnej Góry będzie m.in. Bp Grzegorz Ryś, Jacek PulikowskiWięcej informacji na oblezenie.mezczyzni.net/

 

 

Gośćmi OBLĘŻENIA będą:

Abp Stanisław Gądecki

Doktor teologii biblijnej, arcybiskup  metropolita poznański,  przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski, wiceprzewodniczący Rady Konferencji Episkopatów Europy.

 


Bp Grzegorz Ryś

Doktor hab. nauk humanistycznych, specjalizujący się w historii Kościoła, biskup pomocniczy Archidiecezji Krakowskiej, Przewodniczący Zespołu ds. Nowej Ewangelizacji przy Konferencji Episkopatu Polski

 

 


Mieczysław Guzewicz


Mąż, ojciec, dziadek, doktor habilitowany teologii biblijnej i pastoralnej, konsultor Rady ds. Rodziny Konferencji Episkopatu Polski, doradca w Ministerstwie Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, rekolekcjonista, autor wielu książek z tematyki małżeństwa, rodziny, wychowania, cierpienia.

 

Jacek Pulikowski

Mąż, ojciec, dziadek, doktor inżynier mechaniki budowli, nauczyciel akademicki, świetny mówca. Człowiek z pasją. Specjalista w pokonywaniu kryzysów małżeńskich, budowaniu relacji rodzinnych czy postawy rodzicielskiej. Autor wielu książek.

Stanisław Sławiński


Pedagog, doktor nauk humanistycznych, od 2005 do 2007 podsekretarz stanu w Ministerstwie Edukacji Narodowej. Pracownik Instytutu Badań Edukacyjnych. Prywatnie – od 46 lat mąż jednej żony, ojciec trójki dzieci, dziadek 9 wnucząt

Przybądź 4 listopada 2017 na JASNĄ GÓRĘ!

Polecamy książkę DZIKIE SERCE. TĘSKNOTY MĘSKIEJ DUSZY, John Eldredge
Czy mężczyzna chrześcijanin powinien być spokojnym i miłym facetem, który co tydzień chodzi do kościoła? Nie przeklina, nie pije, jest posłuszny żonie… Czy taką rolę w życiu przewidział dla mężczyzn Bóg?

Wydaje się, że ludzie zapomnieli, że Bóg to nie tylko kochający Ojciec, ale także „zapalczywy w gniewie” wojownik. Ten, który zatopił wojska faraona i ten który zniszczył deszczem siarki i ognia Sodomę i Gomorę Ten, który utopił wszystkich ludzi na ziemi, pozostawiając tylko Noego i jego rodzinę.

 

Wizja mężczyzny, którą przedstawia autor książki „Dzikie serce” John Edlegre, to wizja wojownika szukającego wyzwań, w których mógłby się sprawdzić. Mężczyzny, który chce stoczyć bitwy (który z chłopców nie marzy o zwycięstwie w podwórkowej szarpaninie…), pragnącego przygody (o tym nie trzeba przekonywać) i chcącego uratować „księżniczkę” z nieszczęścia. Jednocześnie nie uciekającego od odpowiedzialności za rodzinę i innych, którą powierzył mu sam Bóg.

Książkę DZIKIE SERCE. TĘSKNOTY MĘSKIEJ DUSZY znajdziesz na www.tolle.pl

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *