Wejdź na Drogę do zwycięstwa z o.Szustakiem, Bp. Rysiem, ks. Pawlukiewiczem …

Wejdź na Drogę Krzyżową do zwycięstwa – zachęca społeczność Rób To Co Kochasz. W niedzielę – 8 marca 2015 rozpoczynają. Adam Szustak OP, Tomasz Nowak OP, bp Grzegorz Ryś, ks. Piotr Pawlukiewicz, ks. Marek Dziewiecki, Arkadio, Maciej Szczęsny SJ i gość specjalny z Nowego Jorku – Stan Fortuna CFR będą przewodnikami po tych ścieżkach. Zapraszamy!

 

Chcemy w czasie tych rekolekcji ukazać Ci, że droga do życia pełnią, którą nazywamy drogą „rób to co kochasz” to nie banał, zabawa, czy łatwizna, która przychodzi bez walki. To są realne trudy i przeciwności, które trzeba pokonać, aby nasze życie miało prawdziwy smak. To droga krzyżowa, od której nie da się uciec. Można się jednak nauczyć, jak po niej kroczyć.deklarują organizatorzy.

 

RTCK to społeczność ludzi żyjących pasją i podążających za pierwszym przewodnikiem – Jezusem. Ma prawdziwie inspirować do działania i odkrywania swoich talentów. Rekolekcje to jedna z inicjatyw RTCK, na którą składają się RTCK Wydawnictwo, RTCK Muzyka i RTCK Styl – każdy z działów zajmuje się innym obszarem, a wspólnym mianownikiem jest robienie tego co się kocha. Począwszy od życia zawodowego, przez rozwój osobisty, rodzinę, sport, zdrowie, duchowość, finanse, relacje czy czas wolny.

 

Rekolekcje internetowe na Wielki Post 2015 rozpoczynają się 8 marca i przez 14 stacji Drogi Krzyżowej – w każdy wtorek, czwartek i niedzielę przewodnicy będą nas prowadzić do zwycięstwa. Już dzisiaj możesz kupić płytę DROGA DO ZWYCIĘSTWA na www.chrzescijanskiegranie.pl

 

Zobacz:2tm23- koncerty Wielki Post 2015

 

za: rtck.pl

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *