KSM zaprasza na młodzieżowe Dziennikarskie Warsztaty Wzrastania

warsztaty_KSM_bannerJeśli interesujesz się dziennikarstwem to najbliższy weekend może być ciekawy. W dniach 6 – 8 marca 2015 roku redakcja lubelskiego Wzrastania zaprasza na ABC Dziennikarstwa. Warsztaty skierowane do młodzieży zainteresowanej działaniem mediów oraz pracą dziennikarza. Zajęcia mają w praktyczny sposób uczyć jak od podstaw założyć własną redakcję oraz jak ją promować.

 

Dziennikarskie Warsztaty Wzrastania są skierowane do osób zainteresowanych specyfiką działania mediów, chcących poszerzyć zakres swoich umiejętności redakcyjnych i graficznych.Proponowane przez nasz szkolenia w praktyczny sposób nauczą jak od podstaw założyć własną redakcję oraz jak wypromować wytwór medialny. Treści przekazane podczas przeprowadzonych bloków tematycznych uczestnicy będą mieli okazję wykorzystać w praktyce. Istnieje również możliwość zasięgnięcia fachowej porady w wybranej dziedzinie.

Celem szkolenia jest nabycie podstawowych umiejętności nie tylko na polu teoretycznym, lecz także poprzez fachowy trening praktyczny. Organizatorzy deklarują, że zajęcia prowadzone będą przez specjalistów, którzy na co dzień działają w świecie mediów.

Bloki tematyczne:
I . Podstawy działania mediów,
II. Tworzenie i redagowanie tekstów,
III. Dobór grafiki,
IV. Zagadnienia prawne,
V. Promocja i marketing,
VI. Etyka w mediach.

Termin: 6-8 marca 2015
Miejsce: Wymarzony Dom Młodych w Częstoborowicach
Koszt: 99,99 zł
Wiek: 15+
Zapisy: w Biurze KSM AL przy kościele Świętego Ducha w Lublinie, ul. Krakowskie Przedmieście 1, zadatek 50 zł
Tel: 81 532 13 95

Więcej informacji znajdziecie na profilu facebookowym wydarzenia.

za: mat.prasowe

 

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *