WIELKI POST 2015: Ruszyły rekolekcje „Mleko i Miód” o.Adama Szustaka!

mleko i miód

 

Właśnie ruszyły rekolekcje o.Adama Szustaka – charyzmatycznego kaznodziei. W sieci pojawił się odcinek wprowadzający do internetowego słuchowiska wielkopostnego MLEKO I MIÓD.

 

„Rzecz będzie o człowieku, który na polecenie Boga wprowadził naród wybrany do krainy mlekiem i miodem płynącej, do ziemi obietnic. Zapraszamy Was na czterdziestodniową wędrówkę z Mojżeszem, z którym będziemy chcieli wyjść z egipskiej niewoli i wejść do ziemi obiecanej, do Królestwa Niebios. Naszym przewodnikiem będzie o. Adam Szustak OP.” -czytamy na profilu  langustanapalmie

 

Rekolekcje rozpoczęły się w środę popielcową o 21:21 i potrwają do Świąt. Kolejne odcinki będą się ukazywały trzy razy w tygodniu w każdą niedzielę, wtorek i czwartek o 21:21.Odcinki będą ukazywały się w dwóch formatach: jako mp3 i na YouTube.

 

Rekolekcje i konferencje o.Adama Szustaka można zakupić na www.chrzescijanskiegranie.pl

 

Odcinek wprowadzający:

 

Nie są to pierwsze rekolekcje o.Adama Szustaka w internecie . Sukcesem okazał się cykl  „Plaster miodu”. Tak Kmdm.pl pisał w podsumowaniu roku 2014 o rekolekcjach:

 

Ponad 72 tys. subskrybentów, ilość odsłon każdego odcinka idąca w tysiące i cykl w założeniach trwający niecały miesiąc. A do tego samo Słowo – bez video czy super grafiki – tak w skrócie można podsumować rekolekcje Adwentowe o. Adama Szustaka, dominikanina.

 

Za: www.langustanapalmie.pl /kmdm.pl /fb

One Comment

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *