Warszawa: Targi Wydawców Katolickich 2018 (12 -15 kwietnia 2018)

 

XXIV Targi Wydawców Katolickich odbędą się w dniach od 12 – 15 kwietnia 2018 r. Targi, tak jak poprzednie, odbędą się w Arkadach Kubickiego na Zamku Królewskim, Plac Zamkowy 4, Warszawa. Arkady Kubickiego – miejsce znajdujące się w centrum Stolicy, w którym organizowanych jest wiele ekspozycji targowych, wystawienniczych, kulturalnych. Poprzednie edycje naszych Targów ukazały, że to dobre miejsce dla naszej wciąż rozwijającej się imprezy targowej. Targi Wydawców Katolickich to największe chrześcijańskie wydarzenie skupiające wydawców katolickich w Polsce. Co roku odwiedza je kilkadziesiąt tysięcy osób.

 

Zobacz:

Targi Wydawców Katolickich 2018 – Fundacja Chrześcijańskie Granie

 

Tegoroczne Targi odbywać się będą w tradycyjnym terminie tzn. przed 2. Niedzielą po Wielkanocny. Naszą imprezą, Targami – Świętem Dobrej Książki – pragniemy włączyć się w realizację hasła Roku Duszpasterskiego Duch, który umacnia miłość. Rok I: Odkrywanie Osoby i darów Ducha Świętego, a także w Jubileusz 100-lecia Odzyskania Niepodległości przez Polskę. „Odzyskanie niepodległości dokonało się poprzez walkę pełną poświęcenia i bohaterstwa nie tylko na polach bitew, ale i w codziennych zmaganiach o zachowanie duchowej i materialnej substancji narodowej oraz w codziennym trwaniu polskich rodzin. Wydarzeniami targowymi pragniemy włączyć się także w Rok Świętego Stanisława Kostki.” – zapowiadają organizatorzy.

 

W najbliższe wydarzenie zaangażuje się fundacja „Chrześcijańskie Granie”. W ramach specjalnego stoiska będzie można m.in. spotkać się z artystami czy dowiedzieć się o inicjatywach fundacji. Więcej informacji znajduje się na wydarzeniu na fb.

 

 

Wspieraj fundację Chrześcijańskie Granie poprzez wpłaty: Fundacja Chrześcijańskie Granie; Nr konta: 46 1050 1012 1000 0090 3065 9909 (tytułem: darowizna na cele statutowe)

Fundacja „Chrześcijańskie Granie” powstała, aby promować muzykę chrześcijańską. Działamy nie od dzisiaj! Od 2011 grupa ludzi skupionych wokół Chrześcijańskiego Grania i Dobrego Miejsca w Warszawie stworzyła Festiwal Chrześcijańskie Granie i Koncert Debiuty. Na scenie przy ul. Dewajtis 3 wystąpiło kilkanaście zespołów prezentujących młodą – i nie tylko – scenę muzyki chrześcijańskiej. Wśród nich byli m.in. Magda.lena Frączek, StronaB, El Camino, Kanaan, Mocni w Wierze, Antonina Krzysztoń czy Twoje Niebo. W 2017 wydała swoim nakładem album zespołu Muode Koty „IMPULS”.

8. edycja Festiwalu Chrześcijańskie Granie odbędzie się 25 listopada 2018 roku na ArenieUrsynów w Warszawie. W ramach wydarzenia odbędzie się konkurs Debiuty, najlepsze premiery 2017 i 2018 roku na scenie muzyki chrześcijańskiej. Planowany jest również występ gwiazdy z zagranicy.

Więcej: www.festiwal.chrzescijanskiegranie.pl

PATRONAT NAD FESTIWALEM OBJĘŁO STOWARZYSZENIE WYDAWCÓW KATOLICKICH

 

No Comments

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *