Walentynki 2018: koncert i randka walentynkowa

Warszawa: Walentynki w Dobrym Miejscu 2018

13 lutego (wtorek) 2018, godz. 19:00-20:30 koncert / 20:30-22:00 randka ze słodkim poczęstunkiem.

Bilety na koncert w cenie 30 zł / os. oraz na całość wydarzenia za 99 zł / para do nabycia on-line na stronie sklepu „Chrześcijańskie Granie”. Stacjonarnie w Dobrym Miejscu wej. B w godz. pracy sklepu „Chrześcijańskie Granie” oraz godzinę przed koncertem w dniu wydarzenia | www.chrzescijanskiegranie.pl
Na Aulę wpuszczamy publiczność od godz. 18:15.

Ramowy program wydarzenia:
19:00-20:20 koncert NewBorn Trio Małgorzaty Hutek
20:30-22:00  randka walentynkowa 2018 (słodki poczęstunek przy osobnych stolikach i nastrojowej muzyce) dla par, spotkanie z małżeństwem z Fundacji Pomoc Rodzinie z Łomianek.

Cena biletu koncertowego 30 zł os./ Cena za całość wydarzenia: 99 zł para.

 

 

NewBorn Trio
Hutek/Derlak/Kierpiec

 

„3 wspaniałe kobiety, 3 niezwyłke artystki, 3 charyzmatyczne osobowości sceniczne – NewBorn Trio to najnowszy projekt wokalistki i kompozytorki Małgorzaty Hutek.
Pianistka jazzowa Aga Derlak, wiolonczelistka Dominika Kierpiec-Kontny i wokalistka Małgorzata Hutek spotkały się razem, aby językiem jazzu i improwizacji dać wyraz swojej nowonarodzonej, świadomej kobiecości.

Artystki łączy przyjaźń, a różnią doświadczenia muzyczne. Każda z nich podążała własną drogą, lecz własnie różnorodność i otwarcie na nowe środki muzycznego wyrazu świadczą o wyjątkowości zespołu.”

 

banner_walentynki_2018-dm1

RANDKA WALENTYNKOWA 2018

Podobnie jak przed rokiem po koncercie odbędzie się walentynkowa randka – słodki poczęstunek (ciasto/kawa/herbata/napoje chłodne i ciastka) w eleganckiej Sali Czerwonej Dobrego Miejsca (UWAGA! Ilość miejsc ograniczona!) – będzie to wspaniała okazja do miłej rozmowy małżeńskiej / narzeczeńskiej (pary niezaręczone także zapraszamy!). Chętni będą mogli pogłębić rozmowę, korzystając z tematów zaproponowanych przez małżeństwo z Fundacji Pomoc Rodzinie z Łomianek. Będą z nami państwo Anna i Cezary Krupowie znani sprzed roku. Fundacja Pomoc Rodzinie założona przy Instytucie Studiów nad Rodzina od lat wdraża pionierskie „Programy na Miłość i Życie” służące rozwojowi relacji małżeńskich oraz warsztatowe kursy przygotowania do małżeństwa.  Działania te stanowią odpowiedź dla współczesnego człowieka, chrześcijanina, ale nie tylko na pytanie jak dbać o małżeństwo, jak je rozwijać by wbrew tendencji dzisiejszych czasów było trwałe, silne i dawało szczęście współmałżonkom.

 

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *