Warszawa: Koncert „Dobroczyńca roku” po raz drugi! Kup bilet i wspomóż Oratorium na Pradze!

Joanna Lewandowska będzie gwiazdą II koncertu Dobroczyńca Roku

Uroczysty Koncert Charytatywny DOBROCZYŃCA ROKU jest okazją do podziękowań oraz podsumowania całorocznej pracy wielu osób, które bezinteresownie angażują się w działalność Oratorium i współtworzą niezwykłą atmosferę tego miejsca. – zapowiadają organizatorzy. 24 lutego o 19 odbędzie się II koncert Dobroczyńca Roku na którym zostaną przyznane statuetki. Wydarzenie odbędzie się w Teatrze Oratorium przy Kawęczyńskiej 53 w Warszawie.

Gwiazdą wieczoru będzie JOANNA LEWANDOWSKA, o której mówi się, że „dotknął ją Bóg”. Niezwykłej wokalistce na fortepianie towarzyszyć będzie HADRIAN FILIP TABĘCKI.
W Koncercie udział wezmą Laureaci Konkursu wokalnego Mazowieckiego Przeglądu Artystycznych Inspiracji Twórczością Agnieszki Osieckiej „Taką nas ścieżką poprowadź”. Gospodarzami wieczoru będą : EWELINA STECZKOWSKA oraz MACIEJ GĄSIOREK.

Koncertem tym pragniemy podziękować za dar serca jakim jest przyjaźń i nieoceniona pomoc w realizacji naszych celów. W imieniu naszych podopiecznych i własnym dziękujemy za wspieranie działalności i inicjatyw Oratorium im. św. Jana Bosko. Głównym celem Oratorium jest niesienie pomocy w wychowaniu i organizacji czasu wolnego dla dzieci i młodzieży z warszawskiej Pragi. Wyrównujemy szanse edukacyjne, wspieramy rozwój pasji sportowych i artystycznych. A wszystko to dzięki dobrej woli naszych dobroczyńców oraz wolontariuszy.- czytamy na stronie wydarzenia.

Kupując bilet/cegiełkę na Koncert DOBROCZYŃCA ROKU , lub na inne wydarzenie w Teatrze Oratorium, wspierasz Oratorium im św. Jana Bosko w Warszawie. Koncert wspiera PGNiG Termika. Bilety/cegiełki (40 zł) można zarezerwować telefonicznie: 504 307 407 oraz 22 618 12 94 lub mailowo: teatr@oratorium.waw.pl.

 

Wspieraj fundację Chrześcijańskie Granie poprzez wpłaty: Fundacja Chrześcijańskie Granie; Nr konta: 46 1050 1012 1000 0090 3065 9909 (tytułem: darowizna na cele statutowe)
Projekty fundacji:
Festiwal Chrześcijańskie Granie
Koncert Debiuty

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *