Radio Wnet: Uwielbienie i Wielki Post 2018 w programie Michała Guzka

Uwielbienie i Wielki Post 2018 w programie Michała Guzek

5 lutego o 17.00 w audycji GRAMY CHRZEŚCIJAŃSKIE GRANIE gościem specjalnym będzie Wojciech Łapiński, który opowie o płycie * Razem za Jezusem – Na Nowo. W programie pojawi się telefonicznie Mariusz Kozicki* ( El CAMINO), który przypomni nam album Miłość Niepojęta. Tematem audycji będzie Uwielbienie i Wielki Post 2018.

 

Audycje w Radio WNET prowadzi prezes Fundacja „Chrześcijańskie Granie”Michał Guzek. Program można słuchać na stronie RADIA WNET na całym świecie.

Wspieraj fundację Chrześcijańskie Granie poprzez wpłaty: Fundacja Chrześcijańskie Granie; Nr konta: 46 1050 1012 1000 0090 3065 9909 (tytułem: darowizna na cele statutowe)

 

*Zespół RAZEM ZA JEZUSEM to chrześcijańska formacja uwielbieniowa, związaną z Pallotyńską Szkołą Nowej Ewangelizacji w Lublinie i wspólnotą Przyjaciele Oblubieńca. To połączenie muzyki z modlitwą i ewangelizacją zaowocowało charakterystycznym stylem naszego grania, które przybiera formę bardziej spotkania modlitewnego, niż koncertu.

*El Camino czyli DROGA. Zapraszamy do wspólnego przejścia Drogi Naszego Pana. Pragniemy powtórzyć w sobie Jego życie. Pragniemy pokrzepiać się Jego Słowem, Ciałem, wpatrując się w Jego Serce, z wielką delikatnością i wrażliwością pełnić wolę Ojca. Pragniemy oddychać Bożą miłością. Oratorium, które chcemy zaproponować to Droga Krzyżowa, będąca połączeniem tekstów bł. Ks. Ignacego Kłopotowskiego i podążającej za nimi muzyki Mariusza Kozickiego. – zapowiada zespół muzyczne wydarzenie na Wielki Post 2018.

 

Słuchaj 5 lutego 2018 o 17.00  muzyki chrześcijańskiej na www.radiownet.pl

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *