Warszawa: Kolędowanie w Docelowie 2017 – 30 stycznia!

 

W każdy poniedziałek stycznia zapraszamy na „Kolędowanie w Docelowie”. Śpiew animować będą: Skauci Europy, Dzicy Podróżnicy (środowisko D.A. św. Anny), zespół „Głos światła”, Chrześcijańskie Granie i Antonina Krzysztoń. Każdy, kto przyjedzie na Kolędowanie otrzyma specjalny śpiewnik z kolędami. Ostatnie kolędowanie już 30 stycznia o 19.00 z zespołem Głos Światła. Dołącz do wydarzenia na FB

Chcemy radować się i wspólnie świętować Boże Narodzenie. Najlepiej to robić z innymi przy stole śpiewając piękne, polskie kolędy. Klubo-restauracja „Docelowo” jest dobrym miejscem na takie spotkania. Zapraszamy już dzisiaj do udziału.

PROGRAM:

30 STYCZNIA G.19.00 – KOLĘDOWANIE Z ZESPOŁEM „GŁOS ŚWIATŁA”.

www.facebook.com/docelowo.warszawa

Miejsce: Docelowo, ul. Marszałkowska 34/50, Warszawa.

Współpraca: www.chrzescijanskiegranie.pl, Radio Warszawa

 

Kulturalny rozkład jazdy – luty 2017

W każdy poniedziałek w g. 17-20 „Docelowo” zaprasza duszpasterstwa singli 26+ na otwarte spotkania integracyjne i rozwojowe. (więcej: niejeden.pl)

4 lutego, g.18.00 – GIETRZWAŁD – spotkanie z Grzegorzem Kasjaniukiem na temat nowej książki o Gietrzwałdzie poprowadzi Piotr Zworski. Na spotkanie promocyjne zaprasza Wydawnictwo Fronda

6 lutego, g.19.00 – ks. Łukasz Kadziński – W CO WIERZYĆ? – Cykl „Wiara i rozum”. Organizatorami wykładu są Katedra Historii Filozofii Starożytnej i Średniowiecznej UKSW, Fundacja Dobrej Edukacji Maximilianum i klubo-restaruacja Docelowo.

8 lutego, g.12.00 – Projekt POPIEŁUSZKO – LITANIA WOLNOŚCI. Spotkanie dla mediów i zaproszonych gości na temat nowego projektu aktora Adama Woronowicza i muzyka Mariusza Kozickiego (zespół El Camino).Na spotkaniu będzie można usłyszeć fragmenty kompozycji. Prosimy o potwierdzenie obecności pod numerem: 608 017 366.

8 lutego g.17.30 – Salon Literacki w Docelowie – spotkanie z prof. Wojciechem Roszkowskim, ekonomistą, historykiem, autorem unikalnego dzieła ‘Świat Jezusa’, jakiego 1 tom ukazał się w grudniu w Wyd. Biały Kruk. Profesor opowie o swojej fascynacji starożytnością, świadectwach na temat historyczności Jezusa i Jego Zmartwychwstania i motywach napisania książki, którą tworzył 50 lat. Spotkanie poprowadzi red. Marcin J. Witan, Redaktor Naczelny Redakcji Religijnej Polskiego Radia. Poprowadzi on także – pierwszy z cyklu – mini wieczór z klasyką literatury chrześcijańskiej, poprzedzający spotkanie z prof. Roszkowskim. Poświęcone ono będzie ‘Człowiekowi, który był czwartkiem’ Gilberta K. Chestertona.

9 lutego, g.19.00 – Camino de Santiago – spotkanie Fundacja Idź Dalej

13 lutego, g.19.00- dr Michał Zembrzuski JAK OSIĄGNĄĆ SZCZĘŚCIE? – Cykl „Wiara i rozum”. Organizatorami są Katedra Historii Filozofii Starożytnej i Średniowiecznej UKSW, Fundacja Dobrej Edukacji Maximilianum i klubo-restaruacja Docelowo.

14 lutego, g.18.00 – Duchowość Miasta – spotkanie walentynkowe z goścmi specjalnymi o duchowości w wielkim mieście.

15 lutego, g.19.00 – Cel(a) św. Maksymiliana – o św. Maksymilianie opowie franciszkanin o.Robert M. Stachowiak.

16 lutego, g. 19.00 – na falach Radia Warszawa – spotkanie z dziennikarką Randą Ombach o pracy w radiu, o pomaganiu i o tym co jest „widzialne niewidzialne”.

18 lutego, g.13.00 – Planszówki w Docelowie.

20 lutego, g.19.00- dr Andrzej Mazan JAK WYCHOWYWAĆ? – Cykl „Wiara i rozum”.Organizatorami są Katedra Historii Filozofii Starożytnej i Średniowiecznej UKSW, Fundacja Dobrej Edukacji Maximilianum i klubo-restaruacja Docelowo.

22 lutego, g.18.00 – Biblia od kuchni – spotkanie poprowadzi ks. Maciej Jaszczołt (biblista), a kolację przygotuje kuchnia w Docelowie. Informacje o zapisach i kosztach już niebawem.

27 lutego, g.19.00 – dr Dawid Lipski JAK ŻYĆ? Organizatorami są Katedra Historii Filozofii Starożytnej i Średniowiecznej UKSW, Fundacja Dobrej Edukacji Maximilianum i klubo-restaruacja Docelowo.

Miejsce: Docelowo, ul. Marszałkowska 34/50, Warszawa

Dołącz do nas na fb – https://www.facebook.com/docelowo.warszawa

Rezerwacja stolika: tel.797 359 547
Zorganizuj spotkanie: tel.513 844 481

PRZYJACIELE DOCELOWA

5 lutego, g 15.30 – film „Ślady Stóp”- Dobre Miejsce, Dewajtis 3 – info i bilety: www.dobremiejsce.org

11 i 12 lutego, g. 19:00- spektakl „Mój syn, Maksymilian”, Oratorium św. Jana Bosko – info i bilety: www.oratorium.waw.pl

 

Zmieniaj z nami muzykę chrześcijańską w Polsce!!!
Wspieraj FUNDACJĘ „CHRZEŚCIJAŃSKIE GRANIE”:

Nr konta: 46 1050 1012 1000 0090 3065 9909 (tytułem: darowizna na cele statutowe)

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *