W Palladium zagrają Nuty Nadziei – znani artyści na rzecz prześladowanych chrześcijan

Nuty Nadziei - koncert w PalladiumZnakomici polscy artyści zaśpiewają i zagrają dla chrześcijan prześladowanych na Bliskim Wschodzie. „Nuty nadziei” to koncert którego celem będzie bezpośrednia pomoc cierpiącym i prześladowanym oraz zwrócenie uwagi na trudną sytuację w jakiej znajdują się nasi bracia na bliskim wschodzie. Koncert odbędzie się 20 stycznia 2015 w klubie PALLADIUM w Warszawie o godz. 19.00

 

Na deskach klubu Palladium pojawią się: 2 TM 2,3, Adam Nowak, Jan Trebunia Tutka, Maleo Reggae Rockers, New Life’ m, Mate.o Otremba, Fabryka i projekt „Kto ty jesteś”, a w nim Marika, Lilu i dzieci.

Przyzwyczailiśmy się do codziennych wiadomości i obrazów z tamtego rejonu, pełnych okrucieństwa, bólu i cierpienia. Nie mogąc pomóc odwracamy nasze oczy od trudnej sytuacji. Nie chcemy jednak trwać w poczuciu beznadziei i bezsiły. Ten koncert ma być wyrazem naszej wiary w to, że nawet drobne rzeczy które czynimy rozprzestrzeniają dobro i mogą zmniejszyć zło i ból którego doświadczają nasi prześladowani bracia. Każdy może ofiarować to co ma: chwilę modlitwy, dobrą myśl, a także uczynić jakiś materialny gest. Nasi artyści postanowili ofiarować swój czas i talentMarcin Pospieszalski, muzyk, pomysłodawca koncertu

Organizatorem koncertu jest Fundacja Niepodległości, partnerem inicjatywy jest Caritas Polska. Biletem wstępu na koncert będzie okazanie dowodu wpłaty (min. 30 zł, ale można więcej) na konto Caritas PL 77 1160 2202 0000 0000 3436 4384 z dopiskiem IRAK.

Zebrane środki przeznaczone zostaną na rzecz kilkuset irackich rodzin chrześcijańskich, które z powodu prześladowań schroniły się w Libanie, gdzie przebywają pod opieką libańskiej Caritas. Wpłaty można dokonać również na konto fundacji „SOS dla Życia” która zajmuje się pomocą chrześcijanom na bliskim wchodzie.

Zapraszamy też do dołączenia do wydarzenia na facebooku >>>

 

za: chrzescijanskiegranie.pl

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *