Uwolnić Asię Bibi – polska premiera w kinach już za kilka dni!

Plakat Internet Asia Bibi

 

Już za kilka dni w wybranych kinach w Polsce odbędą się pokazy premierowe filmu”Uwolnić Asię Bibę”. Będzie można go zobaczyć m.in. we Wrocławiu, Warszawie, Katowicach, Krakowie, Poznaniu, Rzeszowie. Więcej informacji można uzyskać na stronie: www.kondrat-media.pl

 

„Uwolnić Asię Bibi” zagramy w największych miastach w Polsce w terminie 24-25-26 kwietnia 2015 r. – informuje dystrybutor filmu.

 

Więcej dobrych filmów szukaj na www.chrzescijanskiegranie.pl

 

Wstrząsająca historia, która poruszyła sumienia milionów osób na całym świecie. Historia Asii Bibi, chrześcijanki z Pakistanu, która została skazana na śmierć przez powieszenie za rzekome bluźnierstwo w stosunku do Proroka Mahometa nadal pozostaje otwarta…Sześć lat przetrzymywana w pakistańskim więzieniu.

 

Petycje z całego świata pozostają bez odpowiedzi. Papież Benedykt XVI nawoływał do jej uwolnienia, bez skutku.Salman Taseer, gubernator Pendżabu, muzułmanin, po odwiedzeniu Asii Bibi w więzieniu i krytykowaniu prawa o bluźnierstwie, został zabity przez własnego ochroniarza. Shahbaz Bhatti, chrześcijański Minister do Spraw Mniejszości za wstawianie się za Asią Bibi został brutalnie zamordowany. Co stanie się z niewinną chrześcijanką? Nie chcemy milczeć. Możliwe, że możemy zrobić coś, żeby ocalić jej życie.

 

 

 

czas: 84 minuty

rok produkcji: 2015

kraj: Polska/Hiszpania
scenariusz i reżyseria: Maciej Grabysa, Michał Król / zdjęcia: Michał Król / montaż: Marcin Dulemba

muzyka: Paris Music

producent wykonawczy: Michał Król

producenci: Ignacio Arsuaga, Alvaro Zulueta,ks. Adam Parszywka SDB, Tomasz Balon

produkcja: HazteOir.org, CitizenGo, Salezjański Wolontariat Misyjny –
MŁODZI ŚWIATU, Dom Wydawniczy RAFAEL

dystrybucja kinowa: KONDRAT-MEDIA

 

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *