Targi Wydawców Katolickich: Premiera płyty TRZY SNY w Hybrydach!

Targi Wydawców Katolickich 2018 – koncert

„To album, który będzie trochę książką, trochę płytą z muzyką, a trochę nagraniem spektaklu. Piosenki tworzące album TRZY SNY to opowieści, niejednokrotnie z suspensem, które przenoszą słuchacza w świat najskrytszych marzeń i pragnień. To muzyka skierowana do ludzi, którzy nie dziwią się, że piosenka jest z tekstem, wychowanych na piosenkach Młynarskiego, Turnaua czy zespołu Raz Dwa Trzy.” – zapowiada Kuba Kornacki. Koncert premierowy odbędzie się w ramach XXIV Targów Wydawców Katolickich w Warszawie.

 

Poza Kubą Kornackim na płycie TRZY SNY usłyszymy członków zespołu Kanaan: Macieja Afanasjewa, Cezarego Paciorka, Grzegorza Nadolnego oraz Paulinę Grochowska, Oksanę Terefenko i Mateusza Otczyka. Wydanie obejmuje książkę z bogatą szatą graficzną, ilustrowaną zdjęciami z dotychczasowych koncertów i wybranymi grafikami z filmów stworzonych do wykonywanych piosenek. Wewnątrz okładki znajdziemy płytę CD oraz płytę DVD z pełnym zapisem koncertu z publicznością. Więcej szczegółowych informacji można znaleźć na stronie albumu.

 

Zobacz:

https://www.youtube.com/watch?v=j6d6TmR7XHY

https://www.youtube.com/watch?v=QAOsVnVEWQg

https://www.youtube.com/watch?v=3uYpmdezrLc

Pierwsze recenzje płyty TRZY SNY :

Czemu w poezji śpiewanej tak mało wiary, a w muzyce chrześcijańskiej tak mało poezji? Nie wiem, ale na szczęście (i na przekór takiej diagnozie) w twórczości Kuby Kornackiego znajdziemy i jedno, i drugie (tego pióra trochę mu zazdroszczę). I trzecie – dużo muzyki w muzyce. Z dala od zgiełku, zamknąć oczy i wyśnić „Trzy sny” – polecam.
Piotr Nazaruk, Trzecia Godzina Dnia

Nigdy nie uwierzyłbym, że będę prowadził koncert, w którym artyści tyle mówią o Bogu. Ale też nie uwierzyłbym, że można o Nim mówić w taki sposób. Cieszę się, że tu jestem.
Dariusz Bugalski, Radiowa Trójka

Oficjalna premiera odbędzie się podczas koncertu 13 kwietnia br. o godz. 19.00 w klubie Hybrydy w Warszawie. Więcej informacji w wydarzeniu: www.facebook.com.

Album jest już do nabycia w przedsprzedaży na stronie www.edycja.pl.

 

Koncert TRZY SNY odbędzie się w ramach XXIV Targów Wydawców Katolickich w Warszawie.

 

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *