Rzucił teatr …13 kwietnia zagra premierowy koncert!

 

 

Rzucił teatr a teraz wydaje płytę. – Przede wszystkim z Bogiem staram się szczerze rozmawiać – mówi Kuba Kornacki, aktor i lider zespołu Kanaan -Zacząłem odbierać coraz bardziej natarczywe sygnały od Boga, żebym odszedł z teatru.

 

Wyjście z teatru spowodowało, że zmieniłem mentalne otoczenie – mówił – Uleciał strach – dodawał – Kiedy bardzo pragnąłem, żeby Bóg się do mnie odezwał, to się to nie działo, ale czasem przychodził do mnie w sposób tak zaskakujący, dziwny, że też staram się w ten sposób tworzyć tę muzykę.

 

To niesamowita przygoda spotykać Go – podkreślał – Bóg postawił takich muzyków na mojej drodze, że kiedy zagrali pierwszy raz, to ja usiadłem na podłodze i popłakałem się ze szczęścia i wtedy wiedziałem, że na pewno chcę to robić – opowiadał.

 

PREMIERA PŁYTY TRZY SNY – HYBRYDY – 13 KWIETNIA 2018

Długo wyczekiwany przez wielu premierowy koncert albumu „Trzy Sny” odbędzie się w Klubie Hybrydy w Warszawie.

Bilety: 39 zł
Sprzedaż biletów: kasa Palladium, palladium.art.pl, eventim.pl, ebilet.pl, goout.net, ticketmaster.pl, ticketcllub.pl.

Do onirycznej podróży zapraszają:
-Kuba Kornacki (śpiew)
-Cezary Paciorek (instr. klawiszowe, akordeon),
-Maciej Afanasjew (skrzypce),
-Grzegorz Nadolny (kontrabas),
-Mateusz Otczyk (gitara)
-Ireneusz Kaczmar (perkusjonalia)

„Trzy Sny” to muzyka skierowana do ludzi, którzy nie dziwią się, że piosenka jest „z tekstem”, wychowanych na piosenkach Młynarskiego, Turnaua, czy zespołu Raz Dwa Trzy.”
To album, który będzie trochę książką, trochę płytą z muzyką, a trochę nagraniem spektaklu. Piosenki tworzące album to opowieści, niejednokrotnie z suspensem, które przenoszą słuchacza w świat najskrytszych marzeń i pragnień.” – dodaje Kuba, autor utworów.

 

 

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *