Targi Wydawców Katolickich 2017 – zgłoś książkę, płytę… do nagrody Feniks 2017

 

Wydałeś / nagrałeś płytę? Chcesz znaleźć się w gronie laureatów nagrody FENIKS 2017? Jeszcze do 5 lutego można się zgłosić! Stowarzyszenie Wydawców Katolickich przyjmuje zgłoszenia – druki do pobrania na www.swk.pl. – informuje serwis www.koncerty.chrzescijanskiegranie.pl

 

Zobacz też: Coś dalej. Targi Wydawców Katolickich debiutanckim okiem. [relacja]

 

Tradycyjnie od 19 lat, Stowarzyszenie Wydawców Katolickich ogłasza Konkurs na nagrody FENIKS 2017. Jeszcze do 5 lutego wydawcy, autorzy i sympatycy mogą zgłaszać książki, filmy oraz albumy muzyczne do tej prestiżowej nagrody. Wyniki jak zwykle podczas Targów Wydawców Katolickich w Warszawie. Zachęcamy twórców, szczególnie wydawnictw muzycznych do zgłaszania wydanych w ostatnim roku płyt z muzyką chrześcijańską. Laureatami nagrody FENIKS w kategorii muzyka chrześcijańska zostali tacy wykonawcy jak: magda.lena frączek, Zetaigreka/Wyrwani z Niewoli czy Marcin Styczeń.

Pliki zgłoszenia i regulaminu dotyczące nagrody FENIKS 2017 można pobrać ze strony www.swk.pl z zakładki FENIKS’2017.

 

Wszystkich wydawców, publicystów i wszystkich zainteresowanych książką i publikacjami katolickimi; hurtowników, księgarzy i bibliotekarzy prosimy o możliwie jak najszersze propagowanie w swoich środowiskach Nagrody Stowarzyszenia Wydawców Katolickich FENIKS. Proszę również o nadsyłanie zgłoszeń do MAŁEGO FENIKSA 2017. Nagrodą tą Zarząd Stowarzyszenia Wydawców Katolickich nagradza dziennikarzy oraz inne osoby, które w poprzednich latach, a zwłaszcza minionym roku w sposób szczególny zajmowały się promowaniem książki katolickiej. Zgłoszenia można nadsyłać na adres e-mailowy: swk@swk.pl Uroczyste wręczenie FENIKSÓW nastąpi podczas XXIII Targów Wydawców Katolickich w ramach Uroczystego Koncertu, który odbędzie się 1 kwietnia 2017 r. o godz. 19.30 w Bazylice Najświętszego Serca Jezusowego w Warszawie przy ul. Kawęczyńskiej 53. – pisze na stronie SWK, prezes Stowarzyszenia Wydawców Katolickich, ks. Roman Szpakowski.

 

XXIII Targi Wydawców Katolickich w Warszawie odbędą się w dniach 30 marca – 2 kwietnia 2017 w Arkadach Kubickiego. Jak co roku kilkuset wystawców będzie prezentowało najlepszą muzykę chrześcijańską, filmy religijne, książki oraz konferencje i multimedia.

 

Za:www.koncerty.chrzescijanskiegranie.pl


Zmieniaj z nami muzykę chrześcijańską w Polsce!!!
Wspieraj FUNDACJĘ „CHRZEŚCIJAŃSKIE GRANIE”:

Nr konta: 46 1050 1012 1000 0090 3065 9909 (tytułem: darowizna na cele statutowe)

Klubo – restauracja katolicka DOCELOWO
Warszawa, ul.Marszałkowska 34/50, Warszawa (5 min. od Metro Politechnika)

 „Gietrzwałd” stał się tematem książki Grzegorza Kasjaniuka – dziennikarza Radia Olsztyn. Wydawnictwo Fronda, Docelowo i Katolicka Agencja Informacyjna zapraszają na spotkanie autorskie, które poprowadzi Piotr Zworski. Wydarzenie odbędzie się 4 lutego 2017 o 18 w Docelowie przy Marszałkowskiej 34/50. Podczas promocji Grzegorz Kasjaniuk opowie o fenomenie Gietrzwałdu.

Więcej: czytaj>>>

Targi Wydawców Katolickich 2017 – program (Warszawa)

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *