Salve TV rusza z ramówką! [telewizja]

Salve TV - strona www
źródło: zrzut ekanu z salvetv.pl

Telewizja Salve TV ruszyła wczoraj z regularną ramówką! Od 25 stycznia przez stronę www.salvetv.pl będzie można oglądać programy przygotowane przez tę katolicką stację. Z tego co widać – na razie będzie to głównie telewizja informacyjno – lifestylowa. Motorem napędowym ma być program Agaty Puścikowskiej – Wielokuchnia oraz codzienny program publicystyczny Temat Dnia.

 

Salve TV  to telewizja internetowa dla młodych Diecezji Warszawsko-Praskiej, powstała z inicjatywy ks. abp. Henryka Hosera SAC w 2015 roku. Główną ideą Salve TV jest emisja wartościowych programów rozrywkowych, informacyjnych i edukacyjnych. Od 24 stycznia 2016 w ramówce Salve TV zobaczymy m.in. dyskusje na żywo na tematy elektryzujące opinię publiczną, praktyczne i ciekawe programy autorskie, relacje z najważniejszych wydarzeń z życia Diecezji Warszawsko-Praskiej i Kościoła w Polsce.

 

Zapraszamy do zapoznania się z programami na ten tydzień (25 – 29 stycznia 2016):

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

Temat Dnia Salve TV

Świat i Ludzie – O tym, co dobrego robimy dla innych i jak każdy z nas może się w to włączyć – program poprowadzi Mateusz Godek. Premiera już wkrótce!

ŚRODA

CZWARTEK

Temat Dnia Salve TV

Zapytaj Arcybiskupa – młodzi ludzie spotykają się z abp Henrykiem Hoserem i mogą zadać mu dowolne pytanie… Zobacz o co zapytali!

PIĄTEK

Temat Dnia Salve TV

Minął tydzień – Michał Koźlik i jego wyjątkowi goście komentują najnowsze wydarzenia z życia Kościoła, ujmując je także z perspektywy parafii i Diecezji. Program ukazuje się raz w tygodniu w każdy piątek.

 

PROGRAMY SALVE TV:

TematDnia‬ Salve TV – Program na żywo, ukazujący się codziennie od poniedziałku do piątku. O najważniejszych sprawach publicznych rozmawiamy z ludźmi, którzy decydują o biegu tych spraw.

Wielokuchnia‬ – Gotowanie – udręka czy dobra zabawa? Autorka książki “Wielokuchnia”: Agata Puścikowska (dziennikarka, żona i matki pięciorga dzieci) oraz jej goście pokazują jak gotować, aby nie zwariować. Czyli smacznie, szybko, prosto i rodzinnie.

Minął Tydzień – Michał Koźlik i jego wyjątkowi goście komentują najnowsze wydarzenia z życia Kościoła, ujmując je także z perspektywy parafii i Diecezji. Program ukazuje się raz w tygodniu w każdy piątek.

Boskie Książki‬ – Chcesz wiedzieć co na prawdę WARTO przeczytać? Oglądaj recenzje Magdy Faustyny robione z przymrużeniem oka! W każdym odcinku przedstawiamy niebanalne tytuły poświęcone zagadnieniom, które powinny zainteresować każdego katolika i Chrześcijanina.

‪‎Świat i Ludzie – O tym, co dobrego robimy dla innych i jak każdy z nas może się w to włączyć – program poprowadzi Mateusz Godek. Premiera już wkrótce!

Babskim Okiem – Czyli świat z perspektywy kobiet oczekujących „czegoś więcej” od siebie… i od innych. Prowadzi Angelika Olszewska, żona, młoda mama i aktorka. Premiera już wkrótce!

Warszawsko Praska z Buta‬ – Program prowadzony przez Warszawskiego przewodnika – Konrada Tarnopolskiego Warszawa z buta, który odkrywa przed nami tajemnice miasta, opowiada o jego niezwykłej historii. Premiera już wkrótce!

‪‎Z Życia Diecezji‬ – krótkie relacje z najważniejszych wydarzeń w Diecezji Warszawsko-Praskiej: Msze święte, koncerty, uroczystości świąteczne i wiele innych!

Flash‬ Z Polski i ze Świata – Krótkie wideo informacyjne z najważniejszych wydarzeń społecznych.

Wypowiedzi‬ – rzeczowe komentarze specjalistów wobec najważniejszych bieżących wydarzeń z życia Kościoła i nie tylko: Synodu Biskupów o rodzinie itp.

 

Telewizja  oficjalne wystartowała 20 września 2015, a jej siedziba mieści się w Domu Słowa Bożego na warszawskiej Pradze. Redaktorem naczelnym Salve TV jest Mateusz Dzieduszycki.

za: mat.prasowe / salvetv.pl

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *