FESTIWAL
WspierajCHRZEŚCIJAŃSKIE GRANIE FESTIWAL MUZYKI CCM 2018 WARSZAWA 25 LISTOPADA

Ryba w drodze i Klub Chrześcijańskie Granie – nowe audycje w Radiu Wnet

logo_RadioWnet

 

W najbliższy czwartek 29 stycznia, po raz pierwszy w Wolnej Antenie Radia Wnet na żywo będzie można usłyszeć nowe audycje: „Ryba w Drodze” i „Klub Chrześcijańskie Granie”. Pierwszy program rozpocznie się o godzinie 17.00, drugi po 18.00. Zarówno jedną, jak i drugą audycję poprowadzą razem Piotr Polański i Michał Guzek. Rybę w Drodze i Klub Chrześcijańskie Granie będzie można słuchać w każdy czwarty czwartek miesiąca.

 

„Ryba w Drodze” – audycja na Wolnej Antenie Radia Wnet

„Ryba w Drodze” – rozmowy o poszukiwaniu drogi. Audycja pełna emocji o ludziach, ich wyborach, doświadczeniach i przemianach. „Ryba w drodze” bo łowimy rybę i opowiadamy jej historię słuchaczom. „Ryba w drodze„ bo program jest adresowany do innych ryb w drodze za codziennymi troskami.

Tematem audycji jest kultura i jakość życia. Interesuje nas życie na co dzień, zmaganie się z jego przeciwnościami, pokonywanie słabości, postawy,  doświadczenie wiary i sumienia.W audycji gramy muzykę chrześcijańską, ale nie tylko. Swoje gusta muzyczne prezentują również nasi rozmówcy. Do programu zapraszamy różnorodnych gości: lekarzy, muzyków, księży, rodziny, małżonków, dziennikarzy, przedstawicieli wolnych zawodów, przedsiębiorców, działaczy społecznych, polityków etc. – o audycji mówi Piotr Polański.

Program prowadzą Piotr Polański i Michał Guzek.

 

Radiowy Klub Chrześcijańskie Granie

 

Celem Radiowego Klubu Chrześcijańskie Granie jest prezentowanie szerokiej publiczności całego bogactwa polskiej muzyki chrześcijańskiej, wszystkich jej barw, odmian i odcieni oraz dzielenie się nią ze słuchaczami audycji. Penetrować będziemy wszystkie gatunki, począwszy od muzyki uwielbieniowej poprzez jazz, gospel, rock i hip – hop.  Nic nie umknie naszej uwadze. Słuchamy muzyki, nie opowiadamy.- zapowiadają autorzy.

 

Klub Chrześcijańskie Granie to również spotkania  i rozmowy: z artystami, przedstawicielami branży i ludźmi oddanymi tej muzyce, którzy chcą dzielić się swoją pasją. W audycji nie zabraknie aktualności z Polski i z zagranicy, informacji o nowościach, wieści ze „Złotej Dziesiątki” Radia Warszawa oraz kalendarium wydarzeń i imprez muzyczno – koncertowych. Nie zabraknie również konkursów, quizów i oczywiście muzycznych nagród. Audycja na żywo, raz w miesiącu, czas emisji 60 min.

 

Piotr Polański z wykształcenia prawnik, na co dzień radca prawny w Warszawie, doświadczenie dziennikarskie zdobywał w „Gazecie Prawnej”. Spółdzielca Wnet. Michał Guzek z wykształcenia i pasji dziennikarz, jest szefem muzycznym Radia Warszawa. Prowadzi „Złotą Dziesiątkę”  w Radio Warszawa każdy piątek o godz. 19.10.Audycję prowadzą Michał Guzek i Piotr Polański oraz zaproszeni do współprowadzenia goście.

 

 

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *