Jutrznia za Nienarodzonych na falach Radia Warszawa!

jutrznia za nienarodzonych

 

Na falach Radia Warszawa 106,2 fm, 1 lutego o 16.00 usłyszymy kompozycję Pawła Bębenka „Jutrznię za Nienarodzonych”. Nabożeństwo zostanie transmitowane z Katedry Warszawsko-Praskiej Św. Michała Archanioła i Św. Floriana.Modlitwie będzie przewodniczył ksiądz Arcybiskup Henryk Hoser SAC.

 

Jutrznia za nienarodzonych będzie muzycznym nabożeństwem, podczas którego modlić się będziemy za wszystkie dzieci nienarodzone, te na które czekamy i te utracone w różnych okolicznościach.Zapraszamy wszystkich pragnących modlić się wspólnie w intencji każdego poczętego dziecka, ale także tych, których dotknął ból po odejściu nienarodzonego maleństwa, by w czasie Jutrzni mogli oddać Panu Bogu jego duszę.Osoby, które nie mogły właściwie pożegnać się ze swoim nienarodzonym dzieckiem i nie zdążyli nadać mu imienia będą mogły to zrobić w czasie nabożeństwa Jutrzni… poprzez modlitwę a także złożenie kartki z jego imieniem do skrzynki, która będzie umieszczona przed Najświętszym Sakramentem.– zapraszają organizatorzy i twórcy wydarzenia.

 

„Jutrznia za Nienarodzonych to kompozycja krakowskiego kompozytora muzyki liturgicznej Pawła Bębenka. Jest modlitwą uwielbienia i dziękczynienia – dźwięki komponowane do konkretnych słów Pisma Świętego, posłuszne Żywemu Słowu, które stało się Ciałem, żyje wśród nas i działa z mocą, również za pośrednictwem muzyki” – czytamy na stronie diecezji warszawsko -praskiej

 

„Jutrznię za Nienarodzonych” wykonają pracownicy służby zdrowia.

 

Za: www.diecezja.waw.pl/RW

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *