Ruszył Bank Widzów Tv Dobre Media

bank_widzow_www

 

Ruszył w internecie Bank Widzów Tv Dobre Media. Internetowa stacja znana jest przede wszystkim z transmisji takich wydarzeń jak: „Przystanek Jezus”, „Jezus na Stadionie”, „Przystań z Jezusem”, „Golgota Młodych”, „Spotkanie Młodych w Skrzatuszu”, „Festiwal Chrześcijańskie Granie”, „Koncert Debiuty” wieczorów chwały, rekolekcji i wielu innych. Telewizję diecezji Koszalińsko- Kołobrzeskiej można wspomóc poprzez stały abonament już dzisiaj. Deklarację można wypełnić poprzez stronę:www.bank-widzow.dobremedia.org/

 

Misją telewizji Dobre Media jest pokazywanie mocy Słowa Boga, który żyje we wspólnocie Kościoła. Jednym zdaniem: głosimy Dobrą Nowinę transmitując wydarzenia związane z ewangelizacją. Produkujemy filmy, reportaże i programy. – czytamy na stronie Dobrych Mediów.

 

Wszyscy składający deklarację otrzymają m.in.:

1. Otrzymają mailowo informacje o planowanych wydarzeniach.

2. Otrzymają pakiet startowy abonenta Dobrej Woli,

3. Otrzymają specjalny dostęp do przedpremierowych nagrań.

 

Nasza telewizja istnieje tylko dzięki społecznemu zaangażowaniu ludzi, dla których pokazywanie dobra jest sposobem zmiany otaczającego nas świata na lepsze. Tylko dzięki regularnym i stałym darowiznom jest to możliwe. – pisze ks. Krzysztof Witwicki z Tv Dobre Media.

 

Tv Dobre Media można wspierać poprzez dobrowolne wpłaty:

 

Bank PKO SA. nr konta: 34 1240 1428 1111 0010 4732 6733
Dobre Media Nowej Ewangelizacji, Franciszkańska 1, 75-247 Koszalin
tytuł wpłat: darowizna na cele statutowe
SWIFT: PKOPPLPW; IBAN: PL 34 1240 1428 1111 0010 4732 6733

 

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *