„40 dni dla Życia” na antenie Radia Niepokalanów

40_dni_2015

 

Radio Niepokalanów przyłączyło się do krucjaty modlitewnej „40 dnia dla Życia”. Już jutro na antenie rozgłośni o godzinie 15 będzie można włączyć się w czuwanie modlitewne. Pomysłodawcą akcji jest KSM z diecezji legnickiej.

 

Pragniemy zaprosić wszystkich słuchaczy na wspólne godzinne czuwanie modlitewne, które odbędzie się na antenie radia w czwartek 19 marca, o godz. 15.00 (Godzina Miłosierdzia). – zaprasza redakcja Radia Niepokalanów.

 

Piąta krucjata modlitewna „40 dni dla Życia”, organizowana przez Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Diecezji legnickiej, rozpoczęła się w samo południe w Środę Popielcową. Akcja potrwa do Niedzieli Palmowej, czyli do 29 marca. W tym czasie wszyscy zainteresowani mogą włączyć się we wspólną modlitwę za dzieci zagrożone aborcją oraz o pokój na świecie. Modlitwa trwa nieustannie przez 960 godzin, zarówno w dzień, jak i w nocy.
Aby przyłączyć się do akcji „40 dni dla Życia” wystarczy wybrać i zarezerwować jedną godzinę, by w tym czasie modlić się w dowolny sposób w domu, w pracy czy w kościele. Jeśli każdy z nas będzie modlił się tylko przez 1 godzinę – razem przez 40 dni będziemy nieustannie szturmować do bram nieba, prosząc o życie dla dzieci poczętych zagrożonych aborcją.

 

Więcej informacji o akcji na stronie www.radioniepokalanow.pl

 

Za: radioniepokalanow.pl

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *