PREMIERA: New Day – Pod Prąd [patronat]

New Day - Pod PrądWczoraj, 19 czerwca 2016 miała miejsce premiera długo oczekiwanego krążka NEW DAY. To już 10 krążek w dorobku zespołu. I zarazem powrót do afrykańskich inspiracji. Na tej płycie znajdziecie lekkość dźwięków i mądrość tekstów, piękny wokal i ponad 40 różnych instrumentów. Najnowsze dzieło zespołu New Day – „ Pod Prąd ” już dzisiaj możecie kupić na www.chrzescijanskiegranie.pl, a niedługo w innych dobrych księgarniach muzycznych.

 

To właśnie tytułowy utwór „POD PRĄD” podczas V edycji Festiwalu Chrześcijańskie Granie został nagrodzony Złotym Krążkiem i tytułem PREMIERY ROKU 2015. Dodatkowo zespół otrzymał nagrodą specjalną Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej – Andrzeja Dudy za ten właśnie kawałek. Płyta została wydana w czterech różnych wersjach okładek. Na płycie znajduje się 16 utworów (w tym dwa w wersji angielskiej), bardzo dynamicznych i ciekawie zaaranżowanych, w większości autorstwa lidera Rafała Boniśniaka.

Zespół zagra kilka koncertów w ramach przygotowań i obchodów ŚDM Kraków 2016, a jesienią rusza w trasę promującą płytę „Pod Prąd Tour”. Szczegóły wkrótce na www.koncerty.chrzescijanskiegranie.pl

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *