Poznań: Luxfest 2017 (7 października)- kto wystąpi?

 

LuxFest 2017 to wyjątkowy festiwal muzyczny dla całych rodzin, którego 6-ta edycja odbędzie się 7 października w Poznaniu! Znamy program.

LUXFEST 2017 – KTO WYSTĄPI:

– Marcin Pawłowski-Pawbeats Live Band (Marcelina, Quebonafide, VNM,HuczuHucz, Buka, Dwa Sławy)
– Kazik i Kwartet ProForma
– Luxtorpeda OFFICIAL
– KęKę Radom
– ARKA NOEGO OFFICIAL
– Za Wolność – Poznańska Piątka

 

LuxFest to jedyna impreza, na której mile widziani są nie tylko dorośli fani, ale i dzieci – za sprawą wielkiej strefy zajęć muzycznych i plastycznych.

– Wymyśliliśmy LuxFest po to, by nasi fani nie musieli zostawiać w domu dzieciaków na czas koncertów. Dajemy im możliwość wspólnej zabawy i rozwijania zainteresowań – mówi Robert „Litza” Friedrich, pomysłodawca i szef LuxFestu.

LuxFest to miejsce wyjątkowych spotkań artystycznych i wydarzeń muzycznych, które dotąd nie miały miejsca na polskiej scenie muzycznej. LuxFest to publika, która w rodzinnej atmosferze przyjmuje zarówno koncerty rockowe, folkowe i hip-hopowe. 

LuxArt:

Od 12.00 do 18.00 dzieci w każdym wieku wraz z rodzicami będą mogły wyzwolić swoje moce twórcze przez udział w super warsztatach:

LuxArt jest Rodzinną Strefą Sztuki i nieodłączną częścią festivalu LuxFest.

LuxArt to rozmaite warsztaty, zajęcia, pokazy, spotkania twórcze oraz gry dla dzieci i młodzieży zorganizowane w foyer poznańskiej Areny i na zewnątrz (o ile pogoda dopisze). Co roku zapraszamy artystów i edukatorów zajmujących się kulturą aby mali i duzi mogli spróbować swoich sił np. grając na instrumentach muzycznych, malując, filcując, projektując biżuterię, rzeźbiąc, itp. Program LuxArtu jest bardzo bogaty, gdyż poprzez różnorodne warsztaty artystyczne ma promować edukację artystyczną. Taka forma animacji ma na celu pokazanie kultury i sztuki jako alternatywnej formy edukacji, która jest daleka od festynowego blichtru.

Ceny biletów (przedsprzedaż / od 1 października):
– 49zł / 60zł – normalny
– 20zł / 30zł – dzieci od 3-10 lat
– wstęp wolny – dzieci do lat 3

http://luxfest.net/bilety

 

 

 

El Camino Trio przygotowuje trasę koncertową. Zaproś zespół do swojej parafii.

 

 

Tej jesieni zespół El Camino rusza w trasę koncertową. Trio złożone z wokalistki Małgorzaty Paśnickiej, pianisty Włodzimierza Tyla oraz trębacza lidera zespołu Mariusza Kozickiego wykona najbardziej znane utwory z ostatnich dwóch płyt. Nie zabraknie przebojów „do przyjaciela w bieli” czy „Zanim”, który zdobył I miejsce na Liście Złota 10 Radia Warszawa. Pojawią się również nowe utwory. Zaproś już dzisiaj zespół do swojej miejscowości, parafii czy klubu.

 

JEŚLI CHCESZ ZORGANIZOWAĆ KONCERT EL CAMINO TRIO, TO SKONTAKTUJ SIĘ MAILOWO GUZEK.M@GMAIL.COM LUB TELEFONICZNIE: 513 844 481. ZESPÓŁ MOŻE PRZYJECHAĆ ZE SWOIM NAGŁOŚNIENIEM. ZAPROŚ ZESPÓŁ DO SWOJEGO MIASTA, MIEJSCOWOŚCI, PARAFII.

 

 

POLECAMY: FESTIWAL CHRZEŚCIJAŃSKIE GRANIE 2017

26 listopada na Arena Ursynów zagrają: GOSPEL RAIN, ARKADIO, STRONAB, BEU, MUODE KOTY, TOMASZ JASIŃSKI MUSI oraz PLAY & PRAY. Wspieraj wydarzenie poprzez wpłaty: Fundacja Chrześcijańskie Granie; Nr konta: 46 1050 1012 1000 0090 3065 9909 (tytułem: darowizna na cele statutowe). Wspieraj rozwój muzyki chrześcijańskiej w Polsce już dzisiaj. Dołącz do nas.
Więcej informacji znajdziesz na stronie: www.festiwal.chrzescijanskiegranie.pl

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *