Arkadio&Miczu + LITZA – PRZEpaść (scr. Dj Bulb) [NaCZYNIE]

 

„naCZYNIE” to projekt rapera Arkadio (właśc. Arkadiusz Zbozień) i producenta muzycznego oraz wokalisty Micza (właśc. Michał Ziomek) który wyrósł na gruncie przesłania roku miłosierdzia i Światowych Dni Młodzieży. Jest to muzyczna opowieść której głównymi bohaterami są uczynki miłosierdzia względem Duszy. W swojej formie płyta zawiera dużo zabawy słowem, jego wieloznacznością oraz łączeniem przeróżnych gatunków muzycznych. Jedną z najciekawszych cech projektu jest zebranie wybitnych artystów polskiej sceny muzycznej uświetniających każdy z 9 utworów.

 

LITZA I ARKADIO W NOWYM KAWAŁKU PRZEpaść

 

Słowa: Arkadio

Wykonanie: Arkadio, Litza

Bit: Miczu

Gitary: Litza

Patronat: kmdm.pl

 

Scratch: Dj Bulb Mix

Master: Marcin Piekło Heaven’s sound

Produkcja klipu: OwnHome REC

Wystąpili: W roli głównej: Mateusz Łojek

Inni aktorzy: Emilia i Pola Plichta, Szymon i Joanna Rozesłaniec

Zdjęcia i montaż: Piotr Plichta

 

 

TEKST UTWORU: Targam bagaż doświadczeń i przemyśleń torbę Wcale nie myślę, że to ponad normę Nawet nie wiem jak mogłem – robić rzeczy tak głupie Co chwile na korbie – kopałem życie po dupie Mama błagała – „najgorsza, ale prawda” A mi to pasowało – jak do piernika wiatrak Dziś kładę na track słowo – i jak ratrak – na nowo Przygotuje stok – będzie jazda!!! Choć moje grzechy kiedyś były jak szkarłat I pewnie nieraz dalej są – ciągła walka Postanowiłem zabrać na solo diabla I zrobiłem diabolo pomidoro – żeby już nie warczał Dzięki Bogu – znam sposób by żyć na luzie Tu wartością są ludzie – a on niech siedzi w budzie I nawet jak szczeka, to nie ustaaje w tańcu Bóg dał mi w pakiecie, że ta bestia jest w kagańcu! Rzucamy w przepaść – wszystkie rany i lęki Nie chcemy przepaść – więc darujemy udręki Też z nami przebacz – te wszystkie ludzkie błędy I krzycz: Chcę być dobrem pochłonięty – DZIŚ! (x2) Chcę być dobrem pochłonięty – DZIŚ! (x8) Pewnie mi łatwiej – bo mi wybaczono Podali rękę – bym mógł zacząć na nowo I daje Ci słowo – to rzeczywistość zmienia Ty też bankowo możesz pomóc wyjść komuś z cienia Chyba zabiłyby mnie wyrzuty sumienia Gdyby mi nie pokazali, że miałem serce z kamienia Zamieniam siłę urażenia na moc przebaczenia Dodając trochę rażenia – to krok do uzdrowienia Możesz je mieć za darmo! Rzucamy w przepaść – wszystkie rany i lęki Nie chcemy przepaść – więc darujemy udręki Też z nami przebacz – te wszystkie ludzkie błędy I krzycz: Chcę być dobrem pochłonięty – DZIŚ! (x2) Chcę być dobrem pochłonięty! I poprzez proste czyny, budować mosty z nimi, zaplatać silne liny Chcę być dobrem pochłonięty! Kolejny postęp czynić, a nie, że podstęp wynikł, tworzymy wspólny wynik Chce być dobrem pochłonięty! Darowane winy, o rany – rany zmyły – z bazy usuwamy głazy Chcę być dobrem pochłonięty! Nawet gdybym musiał 77 razy darować urazy…

 

 

El Camino Trio przygotowuje trasę koncertową. Zaproś zespół do swojej parafii.

 

 

Tej jesieni zespół El Camino rusza w trasę koncertową. Trio złożone z wokalistki Małgorzaty Paśnickiej, pianisty Włodzimierza Tyla oraz trębacza lidera zespołu Mariusza Kozickiego wykona najbardziej znane utwory z ostatnich dwóch płyt. Nie zabraknie przebojów „do przyjaciela w bieli” czy „Zanim”, który zdobył I miejsce na Liście Złota 10 Radia Warszawa. Pojawią się również nowe utwory. Zaproś już dzisiaj zespół do swojej miejscowości, parafii czy klubu.

 

JEŚLI CHCESZ ZORGANIZOWAĆ KONCERT EL CAMINO TRIO, TO SKONTAKTUJ SIĘ MAILOWO GUZEK.M@GMAIL.COM LUB TELEFONICZNIE: 513 844 481. ZESPÓŁ MOŻE PRZYJECHAĆ ZE SWOIM NAGŁOŚNIENIEM. ZAPROŚ ZESPÓŁ DO SWOJEGO MIASTA, MIEJSCOWOŚCI, PARAFII.

 

 

POLECAMY: FESTIWAL CHRZEŚCIJAŃSKIE GRANIE 2017

26 listopada na Arena Ursynów zagrają: GOSPEL RAIN, ARKADIO, STRONAB, BEU, MUODE KOTY, TOMASZ JASIŃSKI MUSI oraz PLAY & PRAY. Wspieraj wydarzenie poprzez wpłaty: Fundacja Chrześcijańskie Granie; Nr konta: 46 1050 1012 1000 0090 3065 9909 (tytułem: darowizna na cele statutowe). Wspieraj rozwój muzyki chrześcijańskiej w Polsce już dzisiaj. Dołącz do nas.
Więcej informacji znajdziesz na stronie: www.festiwal.chrzescijanskiegranie.pl

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *