Patronat: DEBIUTY 2015 – program

plakat_Debiuty_2015_logo_ostateczna

 

Już 12 kwietnia o 17.00 w Katolickim Centrum Kultury Dobre Miejsce zaprezentują się najciekawsze debiutanckie zespoły ostatniego roku podczas V edycji koncertu Debiuty im. Moniki Brzozy. W Niedzielę Miłosierdzia Bożego na warszawskich Bielanach zaprezentują się Beu, Good God i Soudarion.Koncert poprowadzi Łukasz Sośniak z magazynu GOSPELBOX.PL

 

Program koncertu:
17.10 – BEU
18.05 – GOOD GOD
19.00 – SOUDARION

 

W ramach Koncertu Debiuty zostaną zaprezentowane 3 fundacje: Chrześcijańskie Granie, Kapucyńska i Otwarte Serce. Hasłem tegorocznego festiwalu jest: „Mnożymy dobro”

 

Zespoły ocenią jurorzy: Katarzyna Goszcz z Radia Warszawa, ks. Daniel Łuka z Edycji św.Pawła oraz Grzegorz Bociański – lider zespołu Katolika Front, dziennikarz radia Em Katowice. Wśród nagród dla zwycięzców konkursu znajdzie się m.in. wydanie płyty i występ na Festiwalu Campo Bosco w Czerwińsku.

 

Bilety na koncert Debiuty można zakupić w sklepie Chrześcijańskie Granie,przy ul.Dewajtis 3 w Warszawie oraz na www.chrzescijanskiegranie.pl w cenie 10 zł.Dla osób, które nie będą mogły być w tym dniu w Stolicy przygotowana jest transmisja poprzez telewizję Dobre Media (www.dobremedia.org) oraz studio radiowe po 20.10 w Radiu Warszawa 106,2 fm (www.radiowarszawa.com.pl). Koncert Debiuty 2015 odbędzie się 12 kwietnia o 17.00 w Katolickim Centrum Kultury Dobre Miejsce w Auli Bł.ks. Jerzego Popiełuszki przy ul.Dewajtis 3, wejście B, p. I.

 

Patronat honorowy
Kardynał Kazimierz Nycz – Metropolita Warszawski
Arcybiskup Henryk Hoser – Biskup Diecezji Warszawsko -Praskiej
Biskup Grzegorz Ryś – Przewodniczący Zespołu ds. Nowej Ewangelizacji

 

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *