Ostatnie dni zapisów na „Jezus na Stadionie”

Jezus na Stadionie - zapisy

To ostatnia szansa dla wszystkich, którzy chcą wziąć udział w rekolekcjach „Jezus na Stadionie”. Aby się tam znaleźć trzeba do końca czerwca zamówić wejściówki przez stronę internetową www.jezusnastadionie.pl – piszą organizatorzy największych rekolekcji w Polsce. Spotkanie „Jezus na Stadionie” poprowadzi 18 lipca 2015 roku o. John Bashobora.

 

Rekolekcje odbędą się 18 lipca i poprowadzi je ojciec John Baptist Bashobora. W 2013 roku wspólne uwielbienie Jezusa na Stadionie Narodowym zgromadziło 60 tysięcy osób.

Jeżeli będziecie z tym czekać, istnieje prawdopodobieństwo, że nie zdążymy dosłać Wam wejściówek do domu, a tym samym nie wejdziecie na Stadion Narodowy. Bardzo prosimy o mobilizację i zapisy.apelują organizatorzy.

Rozpoczyna się czas wakacji i jeżeli zamówienia będą dokonywane po tym terminie istnieje prawdopodobieństwo, że nie zdołają dosłać wejściówek wszystkim zainteresowanym. Wielu zatem może nie mieć możliwości wzięcia udziału w rekolekcjach. Wszelkie informacje o wspólnym uwielbieniu Jezusa w mocy Ducha Świętego znajdziemy na www.jezusnastadionie.pl

Biuro Rekolekcyjne czynne jest od poniedziałku do piątku w godz. od 10:00 do 18:00 pod numerem tel. 726-222-192 i mailem: zapisy@jezusnastadionie.pl.

za: mat.org

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *