OdpalProjekt.pl w Boże Ciało!

zdjęcie uwielbienie 2

 

Fundacja „Chrześcijańskie Granie” i Oratorium św.Jana Bosko zapraszają do wsparcia III Warszawskiego Uwielbienia Pradze.Potrzeba 5000 zł na organizację wydarzenia.”Wierzymy, że dzięki otwartym sercom mieszkańcom Stolicy będziemy mogli Uwielbiać po raz kolejny Pana Jezusa w Bazylice na Kawęczyńskiej.

 

Mamy nadzieję, że spotkanie na Pradze będzie wielkim świętem wiary.” – mówią organizatorzy. Inicjatywę można wspomóc poprzez stronę: ODPALPROJEKT.PL Dla osób, które wezmą udział w projekcie przygotowane są nagrody.Podczas trzeciego Uwielbienia na Pradze zagra zespół Soudarion – Debiut Roku, Płyta Roku. Wydarzenie rozpocznie się w Boże Ciało (26 maja) o godzinie 18.00.

 

 

Uwielbienie na Pradze jest wydarzeniem integrującym mieszkańców Warszawy, promującym muzykę chrześcijańską, a przede wszystkim, dającym przestrzeń na modlitwę i pogłębienie wiary. Jest również odpowiedzią na potrzebę rozwoju kultury na prawym brzegu Wisły.

 

PROGRAM:
18.00 – EUCHARYSTIA
19.00 – UWIELBIENIE Z ZESPOŁEM SOUDARION
20:30 – SPOTKANIE Z ZESPOŁEM W ORATORIUM PRZY HERBACIE

 

 

Uwielbienia na Pradze odbyły się dotąd 30 stycznia 2016 (z zespołem New Day) oraz 2 kwietnia 2016 (z zespołem El Camino). Zgromadziły one setki Warszawiaków i nie tylko.

 

Najbliższe Uwielbienie odbędzie się 26 maja z zespołem Soudarion w Boże Ciało.

 

Dołącz do wydarzenia na FB.

 

Wspieraj Warszawskie Uwielbienia na Pradze poprzez stronę: http://odpalprojekt.pl/projekty/pokaz/825,warszawskie-uwielbienie-na-pradze. Przyjdź w Boże Ciało na Pragę!

 

Organizatorzy

Oratorium im. św. Jana Bosko

Salezjańskie dzieło duszpastersko-wychowawcze dla dzieci i młodzieży ze Szmulek. Oratorium zgodnie z wolą założyciela – św. Jana Bosko – jest domem, który przygarnia, parafią, która ewangelizuje, szkołą, która przygotowuje do życia oraz podwórkiem, gdzie spotykają się przyjaciele i żyje się radośnie.
thumb__Logo%20z%20Ikonkami%20i%20dzie%C4

Fundacja Chrześcijańskie Granie

Fundacja „Chrześcijańskie Granie” powstała, aby promować muzykę chrześcijańską. Od 2011 grupa ludzi skupionych wokół Chrześcijańskiego Grania i Dobrego Miejsca w Warszawie stworzyła Festiwal Chrześcijańskie Granie i Koncert Debiuty. Na scenie przy ul. Dewajtis 3 wystąpiło kilkanaście zespołów prezentujących młodą – i nie tylko – scenę muzyki chrześcijańskiej. Wśród nich byli m.in. Magdalena Frączek, StronaB, El Camino, Kanaan, Mocni w Wierze czy Twoje Niebo.
thumb__fundacja_chg_logo_resize_600_600.

 

Zostań sponsorem „Uwielbienia na Pradze”. Możesz wesprzeć Oratorium i Uwielbienie na Pradze także ofiarując 1% podatku lub angażując się jako wolontariusz. Więcej informacji znajdziesz na stronie oratorium.waw.pl


Poznaj zespół SOUDARION: koncerty.chrzescijanskiegranie.pl/soudarion-zespol/

Zobacz debiutancką płytę: chrzescijanskiegranie.pl/pl/p/Soudarion-Tylko-Milosc/779

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *