Wystartował „papieski SMS” na Wielki Post2016

Wystartował „papieski SMS ” na Wielki Post 2016. Fundacja „Być Bardziej” prowadząca projekty w mediach społecznościowych wraz z Mobilnaparafia.pl i całym Kościołem katolickim w Polsce po raz pierwszy proponuje posiadaczom telefonów komórkowych wysyłanie przez czas Wielkiego Postu SMS-ów cytujących papieża Franciszka. Cytaty wybrano z różnych przemówień i kazań wygłoszonych w czasie pontyfikatu papieża oraz z wybranych wpisów Ojca Świętego na Twitterze.

 

Zobacz także: Wielki Post 2016 na www.chrzescijanskiegranie.pl

 

Przesłanie papieża mają być impulsem dla osobistego rozwoju wiary i motywacją do aktywnego życia chrześcijańskiego widocznego w czynach miłosierdzia. Duchowe SMSy papieskie są zaproszeniem aby zwolnić tempo w swoim życiu i podjąć refleksję chociaż przez krótki czas co jest bardziej istotne. To wszystko ma prowadzić nas do prawdziwego doświadczenia miłosierdzia którym będziemy dzielili się z innymi- mówił ks. Andrzej Sikorski z Fundacji „Być Bardziej”

 

Przekazywanie SMS-ów jest bezpłatne i dostępne dla wszystkich posiadaczy komórek na terenie całej Polski. Będą wysyłane codziennie o godzinie 15:00 począwszy od Środy Popielcowej aż do Wielkiej Soboty, a więc 26 marca.

 

Słowo Boże cytowane przez biskupa Rzymu nie wraca bezowocnie. Pozwólmy aby przynosiło obfite plony w naszym życiu.

 

Zapraszamy do udziału. Wystarczy wysłać SMS o treści TAK.POST na numer 664 078 079 lub korzystając z formularza: https://panel.mprofi.pl/rejestracja/mp/

 

Koszt SMSa rejestracyjnego jak za zwykłą wiadomość tekstową wg stawki operatora. W każdej chwili abonent może z nich zrezygnować.

 

Za: FB

 

Wielki Post na www.chrzescijanskiegranie.pl

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *