FESTIWAL
WspierajCHRZEŚCIJAŃSKIE GRANIE FESTIWAL MUZYKI CCM 2018 WARSZAWA 25 LISTOPADA

Nihil obstat dla „Miesięcznika Egzorcysta”

egzorcysta

 

Począwszy od numeru grudniowego „Miesięcznik Egzorcysta” został opatrzony klauzulą „Nihil obstat” przez Abp. Wacława Depo, Przewodniczącego Rady ds. Środków Społecznego Przekazu Konferencji Episkopatu Polski. – czytamy na fanpage miesięcznika.

 

„Każdy nowy numer czasopisma będzie otrzymywał „nihil obstat” na podstawie recenzji złożonej do Kurii Metropolitarnej w Częstochowie.”- czytamy w liście Arcybiskupa Wacława Depo skierowanego do redakcji.Biskup w piśmie zauważa: „Miesięcznik” zajmuje się tym, co rzeczywiście przeżywają ludzie w ich osobistym życiu, a jednocześnie diagnozuje sytuację współczesnych zagrożeń duchowych, mających dotkliwe reperkusje w życiu indywidualnym, rodzinnym i społecznym.

 

Zobacz list Abp Depo >>>

 

Jest to dla nas zaszczyt, ale także potwierdzenie rzetelności Miesięcznika w realizacji jego misji, polegającej na kompetentnym omawianiu zagrożeń duchowych współczesnego świata i wskazywaniu dróg prowadzących do Boga. – o liście Arcybiskupa pisze redakcja na stronie „Miesięcznika Egzorcysta”

 

Miesięcznik Egzorcysta ukazuje się od września 2012 roku.Pierwszy numer pisma sprzedał  się w liczbie 20 tysięcy egzemplarz.Nakład „Egzorcysty” zwiększył się w styczniu 2013 roku do 40 tysięcy egzemplarzy. – podawał serwis Wirtualne Media. Od początku redaktorem naczelnym miesięcznika jest Artur Winiarczyk.W skład rady programowej wchodzi m.in. Ks. Andrzej Grefkowicz – egzorcysta oraz dziennikarz Grzegorz Górny.Od września 2012 roku do października 2013 roku wydawcą Miesięcznika Egzorcysta było Polskie Wydawnictwo Encyklopedyczne, obecnie wydawcą jest wydawnictwo MONUMEN sp. z o. o.

 

Za:www.miesiecznikegzorcysta.pl/  Wirtualnemedia.pl

One Comment

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *