Nihil obstat dla „Miesięcznika Egzorcysta”

egzorcysta

 

Począwszy od numeru grudniowego „Miesięcznik Egzorcysta” został opatrzony klauzulą „Nihil obstat” przez Abp. Wacława Depo, Przewodniczącego Rady ds. Środków Społecznego Przekazu Konferencji Episkopatu Polski. – czytamy na fanpage miesięcznika.

 

„Każdy nowy numer czasopisma będzie otrzymywał „nihil obstat” na podstawie recenzji złożonej do Kurii Metropolitarnej w Częstochowie.”- czytamy w liście Arcybiskupa Wacława Depo skierowanego do redakcji.Biskup w piśmie zauważa: „Miesięcznik” zajmuje się tym, co rzeczywiście przeżywają ludzie w ich osobistym życiu, a jednocześnie diagnozuje sytuację współczesnych zagrożeń duchowych, mających dotkliwe reperkusje w życiu indywidualnym, rodzinnym i społecznym.

 

Zobacz list Abp Depo >>>

 

Jest to dla nas zaszczyt, ale także potwierdzenie rzetelności Miesięcznika w realizacji jego misji, polegającej na kompetentnym omawianiu zagrożeń duchowych współczesnego świata i wskazywaniu dróg prowadzących do Boga. – o liście Arcybiskupa pisze redakcja na stronie „Miesięcznika Egzorcysta”

 

Miesięcznik Egzorcysta ukazuje się od września 2012 roku.Pierwszy numer pisma sprzedał  się w liczbie 20 tysięcy egzemplarz.Nakład „Egzorcysty” zwiększył się w styczniu 2013 roku do 40 tysięcy egzemplarzy. – podawał serwis Wirtualne Media. Od początku redaktorem naczelnym miesięcznika jest Artur Winiarczyk.W skład rady programowej wchodzi m.in. Ks. Andrzej Grefkowicz – egzorcysta oraz dziennikarz Grzegorz Górny.Od września 2012 roku do października 2013 roku wydawcą Miesięcznika Egzorcysta było Polskie Wydawnictwo Encyklopedyczne, obecnie wydawcą jest wydawnictwo MONUMEN sp. z o. o.

 

Za:www.miesiecznikegzorcysta.pl/  Wirtualnemedia.pl

One Comment

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *