Najnowszy numer „Może coś więcej” – W świecie dźwięków

Może coś więcej - dwutygodnik

W sieci możecie przeczytać kolejny numer magazynu „Może coś więcej” (17/2015). Polecamy do lektury. Tym bardziej, że będzie o muzyce. A nawet trochę o Chrześcijańskim Graniu – jeśli jeszcze nie wiecie co to jest, to wywiad z Michałem rozjaśni sprawę. Jest też country, muzyka klasyczna i niezły wywiad ze Spiętym z LAO CHE. Ponadto sporo kultury i spraw społecznych. Wszystko to za darmo do poczytania przez platformę issuu.com.

 

Dwutygodnik „Może coś więcej” wydawany jest internetowo przez grupę pasjonatów. Skierowany jest do środowisk młodzieżowych i akademickich. Jak piszą sami o sobie – ich naczelnymi hasłami są:

Zwracać uwagę na rzeczy ważne. Bronić fundamentalnych wartości chrześcijańskich. Uczestniczyć w życiu społecznym, kulturowym i politycznym. Widzieć, myśleć, pisać więcej niż inni.

W najnowszym numerze znajdziecie ponadto brak słów o  postanowieniach Amnesty International, rozważania jak to jest kiedy słoń nadepnie na ucho igielne, a także o tym czy człowiek faktycznie stanął na księżycu. Dowiecie się też jak wpływa na człowieka muzykoterapia oraz jakie są cechy słownych ekshibicjonistów.

Będzie też sporo recenzji m.in. najnowsza animacja Pixara „W głowie się nie mieści”, film Bloomkampa „Chappie”, książkę Vargi „Masakra” oraz nieudaną grę „Legend. Hand of God”.

 

Więcej numerów znajdziecie tutaj: www.mozecoswiecej.pl

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *